reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Na usg jest mały krwiaczek. Około 12 mm.. No ale dzidziuś 7 mm, więc jeśli by pękł to dzidziuś nie da rady. Leżę z wenflonem w ręce i czekam. Dziękuję za ciepłe słowa
Będzie dobrze, najważniejsze że jesteś pod opieką lekarzy, a nie sama w domu ze swoimi myślami i obawami. Pamiętam, że jak leżałam w pierwszej ciąży w szpitalu, to każdy mi współczuł, a ja musialam ich pocieszać. Nie chciałam wychodzić, bo tam czułam się bezpiecznie. W środę będzie Twój lekarz także też będziesz mogła go trochę pomęczyć. Nie denerwuj się (chociaż wiem, że to trudne) nie zakładaj niczego złego. Myśl pozytywnie, o tym że w Tobie bije silne serduszko, które da radę.
 
reklama
Do góry