reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo jaka boska koszulka hehe!!! a fryzura boska, jesteś śliczna <3

@MagMag strasznie mi przykro ;( [*]

@reniuszek ale cudny Jaś.!!! A Torbiel się wchłonięcia a wy dacie radę do końca! ;) co do kocykow to cudne są wełniane <3

@Eraja rozstęp? O kurcze no to ładnie się zaczyna ;) będzie dobrze

@Monia12390 ale pysznosci, chce to!!!!!


@gie_er miała bym to samo, też bym się bała mimo że to dziadki.!!! miłego pobytu dla córki


@blair_90 w domu z dziadkami to całkiem co innego niż pościc dziecko np nad morze z kimś. Pewnie też wtedy miała byś stracha ;)


@Zinc i dobrze zrobiłaś zasięgu na takie pamiątkowe usg zapisałas!! Będziemy czekać na filmik i zdjęcia <3

@M@gda matko jaka cudowna rączka, idealna!!!!!!!! suepr zdjęcia

@mrsMalec jaka piękna buzia

@misianka @Endywia @tusiaczzek1988 a jak u was??????

Jutro znowu może mnie nie być bo syn pochłania cały mój czas teraz z tą ręką. Więc @Maglik powodzenia na wizycie. <3 potem obczaje co u was.

Kuje mnie w plecach dziś... ;/ ciekawe co to.

......:::::::::20t. i 4d::::::::.........
 
reklama
To my za niedługo hahaha
fdb31a018bda1510cf2c25f43f87a92c,780,0,0,0.jpg
 

Załączniki

  • fdb31a018bda1510cf2c25f43f87a92c,780,0,0,0.jpg
    fdb31a018bda1510cf2c25f43f87a92c,780,0,0,0.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 413
Czy jak wasze dzieci wypychają się w jednym miejscu to też jest to takie nieprzyjemne? Mam wrażenie, że cała macica robi się z kamienia, ale jak dotykam to wszędzie na około jest miękko tylko tam gdzie się jakiś tyłek wypina to taki tkliwy bardzo. @pieszczoszka1988, a jakieś tabsy z tych dozwolonych w ciąży nie pomagają?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy jak wasze dzieci wypychają się w jednym miejscu to też jest to takie nieprzyjemne? Mam wrażenie, że cała macica robi się z kamienia, ale jak dotykam to wszędzie na około jest miękko tylko tam gdzie się jakiś tyłek wypina to taki tkliwy bardzo. @pieszczoszka1988, a jakieś tabsy z tych dozwolonych w ciąży nie pomagają?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
moje jak się pcha mocno przy dole to nie zawsze jest to przyjemne :unsure:
A na zgage jeszcze nie brałam nic tylko pije mleko .Ale musze coś kupić bo mleko pomaga tylko na chwilkę
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj jestem troszkę nieprzytomna :D Poszliśmy spać po północy. Ale co tam ;) Tatę widzę maksynalnie 2 x do roku. Także warto jest być nieprzytomnym ^^ Dziś mamy dwa plany. Zobaczymy który młody (mój Braciszek) wybierze. Albo ZOO albo gokarty + park doświadczeń. Się dziś okaże bo miał się przespać z decyzją :) Mam nadzieję że w każdym z przypadków moje plecy to udźwigną :D Wczoraj próbowałam podnieść odkurzacz i nie byłam w stanie o_O Ależ mi ten Brat rośnie <3 W lutym nie był taki wysoki. Mój ukochany 8-latek :)

Życzę Wam wszystkim pięknej soboty :) Ja znikam i możliwe że odezwę się jutro rano :*
 
Do góry