reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja zapisałam się wczoraj na drugie usg połówkowe. Znalazłam klinikę gdzie po badaniu dostaje się płytę z nagraniem z badania 4d i ze zdjęciami 3d - pomimo że płatne (pierwsze miałam w ramach NFZ), skusiła mnie taka pamiątka. Jestem też ciekawa czy więcej będzie widać bo w stosunku do pierwszego będzie 4tyg różnicy [emoji4]
 
reklama
Dzień dobry :-)
Powodzenia na wizytach!!!!

JaneHeart niezła robota ! ;-)

A ja jeszcze w łóżku, dzisiaj na spokojnie, na 15 idę do kumpeli na kawę a o 17 na budowę jak już Ł wróci z pracy.
Miłego dnia życzę
 
Powodzenia na wizytach :)
Ja wstałam dopiero ale jakoś ciężko mi żyć ;)
Robię kawę i młodej śniadanie, wykapie sie i pojdziemy z psem na spacer.
Znacie jakieś super strony z materiałami ? :)

p19uflw1nv024jhl.png
To Ci zazdroszczę, że tak możesz długo spać :( Ja chyba ginekologa na wizycie kolejnej zapytam się czy są może jakieś tabletki pomagające ciężarnym spać. To już ponad dwa tygodnie jak śpię po 3-4 h w nocy. Czasem jest tak, że już nawet za kierownicę nie wsiadam bo czuje sama po sobie ze refleks mam zerowy

Dziewczyny powodzenia na wizytach :D
 
JaneHeart ulala elegancko;)
Madzia milego polowkowania:*

Ja odliczam czas do 14 i wyjezdzamy do Milówki:D a po drodze w Bielsku-Białej na obiadek ^^

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)Jeszcze leniuchuje i nie chce mi się wstać ale mój synek woła już jeść :)Dzisiaj na obiad będzie pizza a po za tym muszę zrobić ciasto i jakaś sałatkę.
Miłego dnia :)
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach :*

@Rossiczka nie wiem co Ci powie twój lekarz, ale mój na połówkowych powiedział że nie ma takich leków ;( że meliska i brak komórki i kompa min godzinę przed snem.
 
reklama
Do góry