reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Babcia ma nowotwór. Jest rozległy i rokowania nie są dobre. Nie mogli go wyciąć, bo jest zbyt duzy i to niebezpieczne. Pobrali próbkę i za dwa, trzy tygodnie wyniki badań. Jesteśmy załamani :(
O żesz *&^/#$... Tak mi cholernie przykro :( W tamtym roku dwie najbliższe ciotki dostały przerzutów. Dlatego znam ten ból. Wysyłam ogrom wsparcia i sił. <tuli>
 
Babcia ma nowotwór. Jest rozległy i rokowania nie są dobre. Nie mogli go wyciąć, bo jest zbyt duzy i to niebezpieczne. Pobrali próbkę i za dwa, trzy tygodnie wyniki badań. Jesteśmy załamani :(
O kurcze straszne...., przykro mi ;// i trzymam kciuki, daj znać jak będziesz coś wiedziała

......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
A ja jeszcze zapomniałam dodać newsa od lekarza. Mam zakaz na basen. Muszę zwrócić kostium :/ Był tak dumny z mojej biocenozy że mi zakazał, żebym jej nie popsuła -.- Echś.
 
Babcia ma nowotwór. Jest rozległy i rokowania nie są dobre. Nie mogli go wyciąć, bo jest zbyt duzy i to niebezpieczne. Pobrali próbkę i za dwa, trzy tygodnie wyniki badań. Jesteśmy załamani :(
O boże. Trzymam kciuki aby wszystko się jakoś ułożyło.
Ankuś bardzo Wam współczuję.... jednak mam nadzieję że wyniki będą dobre, tego Wam i babci życzę....


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jeszcze zapomniałam dodać newsa od lekarza. Mam zakaz na basen. Muszę zwrócić kostium :/ Był tak dumny z mojej biocenozy że mi zakazał, żebym jej nie popsuła -.- Echś.
Super że maluszek to już kawał mężczyzny [emoji3] moja kruszynka za to cały czas na brzuszku leżała i prawie nie było widać twarzy bo jeszcze zakrywała rączkami. Jakaś wstydliwa chyba[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babcia ma nowotwór. Jest rozległy i rokowania nie są dobre. Nie mogli go wyciąć, bo jest zbyt duzy i to niebezpieczne. Pobrali próbkę i za dwa, trzy tygodnie wyniki badań. Jesteśmy załamani :(

Bardzo Wam współczuję. Dbajcie o babcie i opiekę nad nią . Tule Cie mocno słońce.
 
Dziękuję kochane. Mnie to strasznie rozwaliło. To wspaniała kobieta.. życie jest okrutne. Bardzo cieszyła się na prawnuczke. Będziemy walczyć i dbać o Nią.
 
Ostatnia edycja:
Złamana, gips na 6 tyg.
1500989037-aaaaaa.jpeg


......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
Biedaczek! [emoji29] Współczuję, bo też kiedyś spędziłam tak wakacje. Dobrze, że ma łokieć wolny,zawsze to trochę mniej uciążliwe.

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Dziękuję kochanie. Mnie to strasznie rozwaliło. To wspaniała kobieta.. życie jest okrutne. Bardzo cieszyła się na prawnuczke. Będziemy walczyć i dbać o Nią.
Jeny strasznie Wam współczuję. Mam nadzieję, że zmiany będą w miarę łagodne i babci będzie dane nacieszyć się prawnuczka. Trzymajcie się :-*
 
Do góry