reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Ankuś myślę, że trochę jest tak, że mieszkanie jest priorytetem w chwili obecnej dla męża bo chciałby abyście jak najszybciej się przeprowadzili aby maleństwo jak najszybciej miało swój kącik "u Was". Może warto przedyskutować jeszcze jakieś zamienniki niektórych rzeczy (z takich mniej problematycznych, które łatwiej później wymienić..) aby nie trzeba było aż tak o tej kasie rozmyślać?

My przy wykończeniu mieszkania mieliśmy dość mocno ograniczony budżet "na już", a chcieliśmy się jak najszybciej wprowadzić. Przez ponad pół roku żyliśmy np bez szyby od prysznica (mamy odpływ w kaflach zrobiony) i mieliśmy tylko jakąś tanią listewkę przyklejoną do kafli aby woda się nie rozpływała na całą łazienkę [emoji6]. Pewnie zeszło by nam się jeszcze dłużej, zawsze było coś ważniejszego na już, ale ciocia mojego męża nam się dorzuciła do jej zakupu za gościnę [emoji6]. Szafę a'la komandor robiliśmy sami i zamiast 6tys wydaliśmy 2,5. Nie jest idealna, ale ją uwielbiam [emoji16], jest od początku do końca nasza [emoji6]. Sama ją wymierzyłam, rozrysowałam i zamówiłam docięte płyty [emoji6]. Lampy w mieszkaniu mamy dopiero od 3 miesięcy, a w listopadzie będą dwa lata od wprowadzenia się [emoji6]. I nie zamieniłabym żadnego tygodnia z mieszkania we dwoje u siebie, na dłuższe mieszkanie u babci i wprowadzenie się na bardziej wykończone mieszkanie..

@Rossiczka szkoda, że jednak tyle drzew jest już zainfekowanych przez tego kornika.. Mam nadzieję, że już nigdzie dalej się nie rozlezie..

@mrsMalec a nie możesz spróbować przesunąć wizyty na trochę późniejszą godzinę, aby mąż jednak zdążył?czy wróci tak późno, że już nie ma szans by doktor pracował?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie się nie da . A jak chce przełożyć na inny dzień to już nie pasuje bo wtedy juz po 23 tc będę ; (

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja powiem wam, że czuję się lepiej ze swoją figurą w ciąży. Zawsze miałam kompleksy, że jestem za gruba i że mam brzydki brzuch. Teraz to dla mnie chyba pierwszy raz w życiu taka przerwa od kompleksów, mogę nosić co chce i ani chwili nie myślę czy brzuch mi za bardzo nie wystaje, no bo przecież ma wystawać [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@Eraja gratulacje :)
Ułożeniem się nie przejmuj. Moja mała była ułożona w najgorszy możliwy sposób na połówkowym a i tak udało się wszystko zbadać. Co prawda trwało to dłużej, ale nie było większego problemu.
 
@Eraja gratulacje :)
Ułożeniem się nie przejmuj. Moja mała była ułożona w najgorszy możliwy sposób na połówkowym a i tak udało się wszystko zbadać. Co prawda trwało to dłużej, ale nie było większego problemu.
Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz. Będę w to wierzyć :) Ale ja też w pierwszej chwili byłam przerażona... Głowę miał pod takim kątem jakby zaraz miała się złamać w karku. Że mu tak wygodnie... I tak napiera mi od wczoraj głową w pachwinę. Nawet 15 min temu dwa razy uniósł mi brzuch łebkiem ^^ Ech, dzieciaki <3
 
Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz. Będę w to wierzyć :) Ale ja też w pierwszej chwili byłam przerażona... Głowę miał pod takim kątem jakby zaraz miała się złamać w karku. Że mu tak wygodnie... I tak napiera mi od wczoraj głową w pachwinę. Nawet 15 min temu dwa razy uniósł mi brzuch łebkiem ^^ Ech, dzieciaki <3
Na pewno się wyprostuje:-) ja też się prerazilam jak zobaczyłam Pole w pozycji precelka, ale po 4 dniach na USG już była ładnie ułożona [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo poważnie? Tak myślę, że ciężko chyba było mu wykryć naderwanie więzadła krzyżowego. Ale to prawda, zła jestem na Niego, że zdiagnozował paluszek i jeszcze bez żadnego usztywnienia nas puścił. A jak Twój piesek?
T. powiedział że robił.by mu powództwo cywilne z biegłym powołanym. Chociaż on zawsze powtarza że w wielu miejscach spotykają nas różne niedopatrzenia bo ludzie nie mają zwyczaju.pozywac. koszty leczenia, rehabilitacja i męka psa jednak trochę kOsztują i kasy i emocji.
Georgia ma się dobrze, bardzo szybko jej przeszło ale dwa razy badanie krwi z morfologia, rtg, usg krew do Niemiec wysłana na wirusy, test plytkowy na parwo, 7 dni kroplowek, antybiotyk i inne nospy etc. I nawet się nie obejrzałam a 1500 pękło. No ale to członek rodziny. Więc robi się wszystko.
 
Ja powiem wam, że czuję się lepiej ze swoją figurą w ciąży. Zawsze miałam kompleksy, że jestem za gruba i że mam brzydki brzuch. Teraz to dla mnie chyba pierwszy raz w życiu taka przerwa od kompleksów, mogę nosić co chce i ani chwili nie myślę czy brzuch mi za bardzo nie wystaje, no bo przecież ma wystawać [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ja zapomniałam Ci napisać że masz tak piękne włosy ze w reklamie powinnaś brać udział.
 
@Eraja kochana super że Olo taki duży chłopczyk !! Ładne akrobacje mamie urządza w brzuszku :) kochany cudaczek ! Podobnie jak Jasiek na ostatniej wizycie miał kolana i ręce przy twarzy i zwinięty w fasolkę. To norma u takich maluszków pozycja embrionalna.

Przepraszam was że tak mało pisze ale ogarniam ten kocyk i jak robię na drutach to ciężko mi wstać do toalety....hehe
Poza tym byli znajomi i jakoś nam zleciało.
Mam już delikatny stres przed jutrzejszymi polowkowymi ale taki pozytywny wiecie :))))
 
Babcia ma nowotwór. Jest rozległy i rokowania nie są dobre. Nie mogli go wyciąć, bo jest zbyt duzy i to niebezpieczne. Pobrali próbkę i za dwa, trzy tygodnie wyniki badań. Jesteśmy załamani :(
 
reklama
@Eraja o kurcze niezły akrobata Ci rośnie <3 i jaka piękna waga, ja też nie mogę doczekać się swojego polowkowego. będę go widzieć wtedy aż po 7 tyg

@mrsMalec wydaje miś ie że 23 tydzień też jest ok ! Poczekaj na męża ;)



......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
Do góry