reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@mrsMalec , @Oska305 bardzo dobrze Was rozumiem. Mój mąż też aktualnie za granicą, ale wraca w połowie sierpnia i już prawdopodobnie zostanie na dłużej. Ciężkie są takie rozłąki i życie na odległość.
Mój to co 3 4 tyg przyjedza ale tata praca zawodowego kierowcy . Ale tylko jak malutka się urodzi to pojezdzi chwilkę i zmienia prace ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny tak sobie myślę, jakie macie ułożenie dziecka ? ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Na usg z soboty mam napisane, że położenie podłużne glowkowe. Ustawienie 1 czyli grzbiet dziecka po lewej stronie macicy
;)
m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Co myślicie? Mam możliwość kupienia za 160 zł. Hybrydowa huśtawka leżaczek firmy bright starts taggies. Zobacz załącznik 815953
Kupiona za 350 zł, cena 180, wytargowałam na 160. Stan idealny po jednym dziecku.
Mam bardzo podobną, fajna jest. Kupuj i się nie zastanawiaj. Ja kupiłam też dla Tobiasza używaną, korzystał z niej syn przyjaciół i teraz będzie Młoda.

Co prawda Tobiasz nie lubił się bujać, ale leżał w niej sobie
 
Do góry