reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Ankuś no to teraz jeszcze więcej miłości się suni przyda. Także tulę :) Kurcze, szkoda tych wyników. Tak by się już regenrowała. W każdym bądź razie lepiej w te stronę. Przynajmniej nie będzie powikłań kiedy już wątroba się naprostuje. :*

@Manique ja dziś zrobiłam dokładnie tyle samo xD Też nie mogę wstać. Wiesz, ja po cichu liczyłam na bliźniaki. No ale się nie udało. Mimo to cieszę się że zaczynamy 20 tydz i wszystko idzie w dobrym kierunku :)

@basiulka w Twoim tygodniu to coś mnie tam czasem smyrnęło z raz, dwa razy w tygodniu. Także spokojnie ;) Jeszcze się rozbryka :*
Muszę sie pochwalić bo ja juz nawet obiad zjadłam ☺. W tej diecie powinnam zjeść o 13 ale śniadanie zwymiotowalam wiec jestem usprawiedliwione. A juz od rana za mną chodziły ziemniaki z sosem z wczorajszej pieczonej kury i buraczki...
Ci nie zmienia faktu ze nadal leżę rozwalona n łóżku w piżamie ☺ ale co tam... w ciąży czasem sobie można pozwolić na błogie lenistwo... dzieci wrócą z przedszkola i znowu Sajgon sie zacznie ☺
 
Muszę sie pochwalić bo ja juz nawet obiad zjadłam ☺. W tej diecie powinnam zjeść o 13 ale śniadanie zwymiotowalam wiec jestem usprawiedliwione. A juz od rana za mną chodziły ziemniaki z sosem z wczorajszej pieczonej kury i buraczki...
Ci nie zmienia faktu ze nadal leżę rozwalona n łóżku w piżamie ☺ ale co tam... w ciąży czasem sobie można pozwolić na błogie lenistwo... dzieci wrócą z przedszkola i znowu Sajgon sie zacznie ☺
Jeszcze takie dwa tygodnie a potem zaczynają wakacje i bedzie trzeba być codziennie na 100%... ☺
 
Ja mam 3 rodzeństwa i uważam, że ekstra jest mieć dużą rodzinę [emoji6]. Z mężem na pewno chcielibyśmy mieć 3 [emoji6]. Ale pewnie wszystko "wyjdzie w praniu" [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was
Wszystkim wizytującym życzę powodzenia reszcie miłego dnia
Ja was nie umiem nadrobić tyle piszecie a ja na tych wakacjach mam mało czasu na czytanie was ale staram się i będę się starać ,

Pozdrawiam was serdecznie
 
Pomocy!!!! Nie mogę wstać z łóżka!!! Ale len ze mnie... wstałam tylko zrobic jedzenie i siku... to chyba dlatego ze weekend był intensywny i teraz sie regeneruje... ale cos by się przydało zrobic w domu
Spoko ja jeszcze leżę i umieram z bólu głowy. Zjadłam śniadanie i położyłem się dalej spać [emoji42]

......:::::::::18t. i 5d::::::::.........
 
Ja mam 3 rodzeństwa i uważam, że ekstra jest mieć dużą rodzinę [emoji6]. Z mężem na pewno chcielibyśmy mieć 3 [emoji6]. Ale pewnie wszystko "wyjdzie w praniu" [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Też m 3 rodzeństwa i moze dlatego tez mi sie marzyła duza rodzina. Dzieciaczki kocham i to nie tylko swoje ale wszystkie tylko chodzi o to jak w tych czasach zrobić zeby być dobra matka tzn spędzać duzo czasu z dzieckiem, rozmawiać z nim, pokazywać świat i jeszcze je utrzymać...
 
Spoko ja jeszcze leżę i umieram z bólu głowy. Zjadłam śniadanie i położyłem się dalej spać [emoji42]

......:::::::::18t. i 5d::::::::.........
Mam to samo dziś. Też jestem w piżamie, dzisiaj siły na nic nie mam, więc dziecku bajkę włączyłam , już mam wyrzuty sumienia że zła że mnie matka....
 
reklama
Spoko ja jeszcze leżę i umieram z bólu głowy. Zjadłam śniadanie i położyłem się dalej spać [emoji42]

......:::::::::18t. i 5d::::::::.........
Ja też jeszcze w łóżku. Córka się bawi w swoim pokoju ale chyba powinnam iść do sklepu jakieś zakupy zrobic. Bo wczoraj wróciliśmy i dziś pustka w lodówce. [emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry