reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej Laseczki! Wracam [emoji16]
Co prawda mąż jeszcze siedzi w domu i chyba na razie nie pojedzie nigdzie więc nie będę przez to się izolować od Was :)

Póki co u nas ok. Wczoraj miałam wizytę ale maleństwo siedzi po turecku i nie chce pokazać co tam skrywa między nogami 18 lipca mam kolejną wizytę i mam nadzieję że wtedy się dowiem kto tam u mnie mieszka w brzuszku [emoji2]


@gie_er dobrze że już wszystko ok. Ja też plamilam kilka dni temu dokładnie z niedzieli na poniedziałek :/ ciśnienie takie jak masz teraz jest normalne u mnie. Nawet przy 90/50 dobrze się czuje [emoji23]

@dublemummy Twoja historia z ptakiem przypomina mi moja z tym że ja dostałam dosłownie z jaskółki w pysk jak wychodziłam z łazienki [emoji23] aż się ogluszyla i padła na podłogę. Wzięłam ja w ręcznik i wypuscilam ale najpierw się tak przestraszyłem że przez 5 min z łazienki bałam się wyjść bo nie wiedziałam co we mnie walnęło [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

@DigitalGirl odpoczywaj ! Mi oo 3 H leżenia zazwyczaj mija plamienie ale muszę się nazrec magnezu :/

Co do zakupów to też kompletuje szybciej. 2 ciąża zakończyła się w 36 tyg a w 35 byłam już w szpitalu także wolę być na koniec października gotowa na to co może się zdarzyć. Co do podkładów poporodowych to firmy Canpol są bardzo dobre. Maja folie i klej a nie jak Bella.

Co do jedzenia to ja jem tylko do południa a o 18 tylko 1 kanapkę i potem już oprócz mleka nic bo spać przez zgage nie mogę. Dopiero zaczynam 20 tydz a gdzie koniec...

@Klaudiamama2 witaj [emoji4]

Idę dokończyć obiad bo dzisiaj śpię pół dnia. Noc przez zgage znowu do dupy [emoji21]


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl nawet kurcze nie strasz... Odpoczywaj dziś dużo. Pogoda też pewnie robi swoje. Cieszę się że Kalinka Cię mizia od środka. Pocieszające jak nic innego :)

@Zinc ja też jeszcze bardzo na spokojnie do tego podchodzę. Ale faktycznie, piżama szlafrok i klapki by się przydały w razie wu. Nie pomyślałam o tym. Ba nawet nie chcę myśleć że mogliby mnie znów zamknąć na oddziale. Brrr... Też wolę być w domku jak Gie_er :)

@Karolcia90 ja tam byłam 2 razy. Raz po ślubie pojechaliśmy w odwiedziny na tydzień i raz na Wielkanoc. :) Ludzie tam faktycznie są aż dziwnie mili ^^ Kiedy dostaliśmy zaproszenie od sąsiadów Mamy na kuter, to nie wiedziałam czy się bać czy cieszyć xD Ale fajnie było popływać łódką :D Szkoda tylko że ryby nie brały...

Aaa miałam jeszcze coś napisać. Odkąd wyskoczył mi brzuś to mam problem ze środkiem ciężkości. Nie jestem w stanie ustać na tych moich mikrych stópkach. Chwieje mną jak żaglem o_O Już o mało 3 razy się nie wywaliłam, bo sobie poprostu stałam ^^ Zimą chyba wyciągnę glany xD
Ja tam zimą w glanach normalnie śmigam :D:D To chyba była mój najlepszy zakup obuwniczy :)
 
My już po obiedzie, ogorkowa ze wczoraj (moja ulubiona) a dziś zrobiłam do tego schabowe z ziemniakami które zapomnialam posolić ;) ale co tam. ;) moja zupka ;
1499947174-aaaaaa.jpeg


@Oska305 mam to samo jak by prądy w piersiach, aż nie raz boki. Też miałam o to pytać. Super ze masz juz prawie wszytko przygotowane dla dzieciaczkow. !! Noo i faktycznie mało czasu patrząc tak zostało.. ! Ale ja już mimo to nie mogę się doczekać. Chociaż jeszcze nic nie mam Oprócz kilku ciuszków z lumpka i szumisia.;)

@DigitalGirl uff kurcze wysłałam że bardzo krwawisz jak napisałaś o tej żywej czerwonej krwi , przestraszylam się.! Suepr to że jutro wizyta ;)! No przodujace to faktycznie plamienia to norma

@Klaudiamama2 witaj!!





......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
Witajcie kobietki :) chciałabym do Was dołączyć :) jestem w 15tyg+2. To moja druga ciąża :) mam dwuletnią córeczkę Hanie :)która dokładnie 29 lipca będzie obchodziła urodzinki. We wtorek na wizycie u ginekologa dowiemy się jaka jest płeć naszego malucha w brzuszku:) jesteśmy ciekawi choć nie mamy jakiś ,,wymagań ,,:) obojętne nam:) co do ciąży to czuje się źle. ...tzn ogólnie jest wszystko w porządku ale bardzo mdli mnie i wymioty....dokładnie tak jak w pierwszej ciąży. Ale mam nadzieje ze to juz ten czas kiedy zaczną te dolegliwości opuszczać :) dziewczyny pozdrawiam :)
Witaj. Fajnie, że nadal nowe mamy dołączają :)
 
reklama
gie_er ciesze się ,że jest już lepiej :)!!!
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)

Jak już wiem ,że jednak będę próbować rodzić naturalnie to mam takie shizy,że szok!
Już parę razy śnił mi się poród :szok:
Jutro wyjazd nad morze a jeszcze czeka mnie dopakować rzeczy ,poprasować ...nic mi się nie chce!
U nas ciągle dyskusja co do imienia ale puki co prowadzi : Milena,Jagoda i Eliza .
 
Do góry