reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cały czas leci żywa krew nie jest to jakiś mega krwotok ale sporo jak okres [emoji20] oczywiście trzeba czekać

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er kochana trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku!!ściskam :*

Dziewczyny powodzenia na wizytach!
@doublemummy wow!! Mam ogromny respekt!
@Manique odpoczywajcie!! Nie ważna jaka pogoda ważne że razem i szczęśliwi :-)))

Mi od tych weekendowych stresów i placówek brzuch zaczął się lekko napinac i Jaska już tak nie czuje. Mam wyrzuty sumienia. Eh oby do środy do wizyty!
Oj... postaraj sie trochę zrelaksować. Moze zrób cos dla siebie? Paznokcie w gabinecie kosmetycznym albo samotne wyjście do kina. To czasami pozwala spojrzeć z innej perspektywy. A moze dajcie sobie jeszcze szanse na jakimś wspólnym wyjeździe? Tylko we 2?
 
@doublemummy mam dziś to samo. Właśnie się ledwo co wyczołgałam z łóżka. Chyba tam zaraz wrócę...

@basiulka9, czasem wystarczy dobrze się wsłuchać w swoje ciało. Ja pierwsze bulgotki poczułam w 17 czy nawet w 16 ;) Już nie pamiętam. Teraz zaczynamy 19 i co jakiś czas mnie puknie. Zazwyczaj jak za długo milczę i nic do Niego nie mówię ^^

@olka_l, Twój Mąż dobrze mówi. Świrujesz ;) Z tym że to normalne. Ja też świruję przed każdym badaniem. Martwisz się, dlatego tak jest ;) Jutro się przekonasz że wszystkie Twoje troski były zupełnie niepotrzebne :)

@Mikado93 miałaś bardzo dużo stresu w krótkim czasie. Stąd to osłabienie :* Bardzo Cię proszę żebyś odpoczywała :)

@gie_er zaciskam za Ciebie kciuki :* Spróbuj być spokojna. Proszę <tuli>

@Millo! Skąd Ty to masz! Wooooow!!!! Ja za samo białe bym zabiła ^^ Zawsze jem z Mężem na zmianę. Ja białe On brązowe, hihihi :)
 
Co do ruchów ;) czułam moja niunie jak się rusza codziennie co jakiś czas . A wczoraj był pierwszy kopniaczek w sumie to 3 jak puscilam jej kołysanki wieczorem ;) dziś z rana tańczyła jak szalona w brzuszku a mamuśka z niecierpliwością czeka na kolejne kopniaki

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doublemummy no smakuje przysznie:p
Eraja ja wlasnie tez tak:)brazowe daje Leosiowi albo mezowi haha:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry