reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
mnie też czeka dzień z pralką, po weselu trzeba zebrać siły i ogarnąć wszystko :)

ja chyba zaczynam czuć bąbelki w brzuchu. może czas najwyższy:)
 
Oj ja też po weselu powinnam dzisiaj spędzić dzień w pralni Ale jakoś ta pogoda nie zachęca mnie do tego[emoji16] myślę raczej czy nie wybrać się z młodą nad jeziorko bądź poleniuchować na tarasie. Może wieczorem się zmobilizuję do prania. Udanego dnia dla wszystkich!!!!!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Powodzenia na wizytach dziewczyny :)Trzymam kciuki :)
Jak mi się nie chce wstac z łóżka a muszę jechać na zakupy bo lodówka pusta.Tak w nocy było duszno że spać nie mogłam Masakra.
Miłego i słonecznego dnia dziewczyny :)
 
Hej wszystkim :) ja weekend miałam pod znakiem leżenia i odpoczynku bo powoli dochodzę do siebie ale idealnie jeszcze nie jest, a jeszcze mnie jakieś mega osłabienie wzięło. Koniec końców nawet wczorajsze wspólne robienie obiadu z S skończyło się tym, że w pewnym momencie musiałam go zostawić pilnującego garnka i patelni i iść się położyć bo już nie dałam rady pod koniec. Mam nadzieję, że dziś będzie więcej siły do życia. :D Pobudka niby znów była 4:20 ale teraz powoli znów poduszka zaczyna kusić. ;)

@kasia1234512345, @pieszczoszka1988, @JaneHeart trzymamy mocno kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na jak najlepsze wieści :)
 
@Oska305 mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie kochający dom. Jesteś niesamowita, że tak od razu zdecydowałaś się mu pomóc.
Posiadanie zwierzaka to ogromna odpowiedzialność, przykro się robi, że niektórzy traktują to jak chwilowy kaprys i potem porzucają gdzie popadnie ..

Niektóre z Was ciągnie nad morze, a ja tu mieszkam (no konkretnie to nad zatoką...) ale w tym roku jeszcze nie byłam na plaży [emoji6]. Muszę się w końcu wybrać któregoś dnia [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
A my właśnie wczoraj byliśmy nad zatoką. Najpierw zwiedziliśmy molo w Sopocie, potem zjedliśmy pyszna rybkę, poszliśmy na plażę ale przykro to mówić w Sopocie była okropna, brudno i brzydko. Spakowalismy manatki i pojechaliśmy do Wladyslawowa. Tam sie dzieci wybawily w piasku. Marta nie dopuściła kąpieli w morzu i mimo braku pogody pluskali sie z mężem. Twierdzili ze woda jest ciepłą . Potem gofry i do domu. A w samochodzie Marta każdego z nas utulila i mowi "to był piękny dzień". Zresztą tez tak myślę. Mogłoby być cieplej ale trzeba brać to co sie ma
 
Dziewczyny zostałam sama z 14 letnia siostra bo rodzice i mój mąż pojechali w trasę po Europie. Ja juz nie mam nerwów do niej . Cały czas ma jakieś pretensje do mnie ze musi coś robić .. właśnie się na mnie wydarla ze psa musi umyć .. bo ja jak jestem Schylona dłuższy czas to mnie brzuch boli .. nerwy mi już puszczają . Ryczec mi się chce .. nie daje rady sobie juz sama

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie jest trochę zazdrosna bo myśli ze teraz wszystko kreci sie wokół ciebie i Twojej ciąży. Postaraj sie porozmawiać z nia na spokojnie i powiedz jej jak to bedzie fajnie gdy bedzie ciotka
 
reklama
dziewczyny jestem chora. Łeb mi pęka, boli mnie gardło a najgorsze, że kaszlę i od tago kaszlu boli mnie brzuch...

Wzięłam rutinoscorbin, piję herbatę z malinami i nie wiem co jeszcze mogę... Była któraś przeziębiona w ciąży?? co brałyście??
Polecam p r e n a t a l grip Care. Mi pomagał w każdej ciąży dojść do siebie nawet z grypy
 
Do góry