reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

to moze jedz do drugiego szpitala ? ja bym tak zrobiła
Pieszczoszka kobieta której przede mną powiedzieli, że lekarz ja za 4h przyjmie pojechała do Wyspiańskiego a po 30 minutach wróciła bo tam ją jeszcze zje***i za to, że przyjechała [emoji45] no kosmos mówię Ci, a przy okazji na trakcie porodowym nie było ani pół wolnego miejsca, co którąś wywozili po porodzie to już wjeżdżała na wózku następna. Mam nadzieję, że do grudnia się uspokoi, bo ja nie chcę rodzić na korytarzu...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale sie wczoraj rozpisałyscie. Powodzenia na wizytach życze. Moje majtki też często są mokre.
gie_er mam nadzieje ze do grudnia sie uspokoi bo tez mam zamiar rodzić w bielsku
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach! [emoji3] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@gie_er na pewno to śluz ja też czasami mam taki intensywny. A co do papierków lakmusowych, to kupiłam je przez internet 80szt ok 5zł. W aptekach to tylko czasami mają specjalne do badania wód płodowych 3szt 70zł, a to są te same tylko inaczej wyprofilowane więc bezsensu.

Teraz tu chwilowo żadko piszę bo mam mało czasu, ale jestem z Wami i czytam. U mnie wszystko ok tylko okazało się że mi się zrobiły drożdże w pochwie (grzybica pochwy) [emoji20] nawet nie wiem skąd. Lekarka mówiła że w ciąży to się często zdarza... Biorę na noc Clotrimazolum dopochwowo na noc. Mam nadzieję że zadziała... [emoji53] ale zato przy okazji badania sprawdziła detektorem serduszko maleństwa i pięknie bije, uwielbiam je słuchać [emoji4]
 
@doublemummy @Eraja wow, co za sny... ja niestety wróciłam znów do niepamiętania snów (w 1 trymestrze potrafiłam pamiętać 1-2 zwariowane sny praktycznie noc w noc ale teraz na razie kompletnie nic)
@maja1987 dzięki za polecenie, kojarzę że czytałam o tym dr kiedyś ale coś tam mi się nie spodobało (już teraz nie pamiętam co to było ale kojarzę nazwisko), no ale skoro polecasz, może faktycznie warto jeszcze raz rozważyć tą opcję. ;) No i szybkiego powrotu do zdrówka z gardłem życzę. :D A tak poza tym samych dobrych wieści na dzisiejszej wizycie.
@mrsMalec także trzymam kciuki i z niecierpliwością czekamy na dobre wieści. ;)
@gie_er oby ten dzień był dla Ciebie o wiele spokojniejszy od wczorajszego wieczoru.
A wszystkim Wam życzę miłego, pogodnego dnia :)
 
Hej dziewczyny!
Powodzenia na wizytach :-)
@Eraja @doublemummy ja dzisiaj miałam wyjątkowy sen :-D z serii tych dla dorosłych... I chyba obudziłam się jęczac oczywiście z orgazmem bo w tym samym czasie emek się zerwał zdziwiony :-) takie sny to lubię.
Później zasnęłam i rolę główna objął dentysta, który schrzanil mojego zęba. Śniło mi się, że wszędzie za mną łazil i podstawial mi nogę.... Takie głupoty :-D
 
Dziewczyny mam problem i nie wiem czy to normalne. Jestem notorycznie głodna. Ale głodna tak, że musze zjeść tu i teraz. No tak jem i jem. Dziś np na obiad pomidorowa, mizeria, frytki, a na deser opakowanie orzeszków w czekoladzie. Potem stoi mi to w gardle i męczy. Już kilka razy musiałam sprowokować wymioty, bo po takim obżarstwie wszystko i tak samo mi wraca. Boję się, że to mi zaszkodzi. Może to przez Kropki. Jestem szczupła i niewysoka. Może dzieci naciskaja mi na żołądek i to powoduje problem. Macie tak, czy tylko ja jestem taki odmieniec??
Badalas juz cukier?
 
GOdpalam telefon z rana, a tu tyle sie wczoraj dzialo
Gie_er mam nadzieje, ze wszystko dobrze:*
Pieszczoszka1988 gratuluje córci:)
Co do lekarza w trojmiescie moge polecic doktora Dariusza Doeringa, sama mam ulubiona doktor w medicoverze, ale u niego bylam dwa razy. Pierwszy raz po nieszczesnym polowkowym w medicoverze, gdzie pani doktor Zielinska wypatrzyla pelno wad u mojego dziecka i jeszcze powiedziala, ze powinnam sie cieszyc, ze jestem na tym etapie ciazy, u doktora Doeringa bylam juz na drugi dzien, bratowa meza mnie do niego umowila i wszystko wykluczyl, Franio urodzil sie zdrowiotki. Drugi raz bylam 2 tygodnie temu i tez byl bardzo mily, wszystko dokladnoe zbadal, wyszlam spokojnoejsza. Bratowa meza opowiadala, ze jej znajomej powiedziano, ze dziecko raczki nie ma, on podobno pokazal jej wszystkie paluszki, jest bardzo szczegolowy w usg. Dzisiaj mam wizyte w medicover i poprosze o skierowanie na polowkowe u niego, sam mowil, ze chce mnie widziec na usg po 20 tyg:).
Znowu mnoe gardlo boli, ledwo sie wyleczylam z przeziebienia i znow cos mnie bierze:(
Doering jeśli chodzi o usg to klasa sama w sobie
 
reklama
Doublemummy,Eraja,Reniuszek ale macie sny hihi:D mnie tez sie dzisiaj jakies glupoty snily ze rozpakowywalam tira z cheetosami haha:)

Powodzenia dzis Dziewczyny:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry