reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Pieszczoszka kobieta której przede mną powiedzieli, że lekarz ja za 4h przyjmie pojechała do Wyspiańskiego a po 30 minutach wróciła bo tam ją jeszcze zje***i za to, że przyjechała [emoji45] no kosmos mówię Ci, a przy okazji na trakcie porodowym nie było ani pół wolnego miejsca, co którąś wywozili po porodzie to już wjeżdżała na wózku następna. Mam nadzieję, że do grudnia się uspokoi, bo ja nie chcę rodzić na korytarzu...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Może pełnia księżyca wczoraj była [emoji6] moja mama jak na ginekologii pracowała to fazy księżyca zawsze znała i wiedziała że jak pełnia to na herbatę nie będzie czasu
 
1499323702-aaaaaa.jpeg
1499323708-aaaaaa.jpeg


p19uflw1nv024jhl.png
Fajne chociaż u mnie pewnie już od godziny nic nie ma [emoji12]


@Eraja Ty jesz tak malutko jak ptaszek

Dziewczyny , czy macie jakąś do polecenia prostownice do włosów co by fale mi robiła ;-). Strasznie podobały mi się moje lekko pofalowane włosy .


Wpisalam się wczoraj do kalendarza ale zniknęłam[emoji17]
 
Może pełnia księżyca wczoraj była [emoji6] moja mama jak na ginekologii pracowała to fazy księżyca zawsze znała i wiedziała że jak pełnia to na herbatę nie będzie czasu
9.07 ma być pełnia. Oglądałam kiedyś taki dokument "Pierwszy krzyk" o narodzinach w różnych kulturach i krajach, właśnie chyba z Chin było przy pełni, to hurtowo się rodziły [emoji4] sprawdziłam grudzień na szczęście tam pełnią 3.12 a ja mam termin na 16.12 to chyba bezpieczna odległość[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne chociaż u mnie pewnie już od godziny nic nie ma [emoji12]


@Eraja Ty jesz tak malutko jak ptaszek

Dziewczyny , czy macie jakąś do polecenia prostownice do włosów co by fale mi robiła ;-). Strasznie podobały mi się moje lekko pofalowane włosy .


Wpisalam się wczoraj do kalendarza ale zniknęłam[emoji17]
Bierz remington'a..nie kosztują miliona monet, a robią robotę :) tylko zwróć uwagę żeby plytki były zaokrąglone, wtedy wychodzą ładne fale.
 
reklama
Do góry