reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a konsultowalyscie ta nospe z lekarzem? Szczerze to ja wątpię że nie ma wpływu na dziecko. Co raz więcej jest noworodków ze słabym napięciem miesniowym i jest duże prawdopodobieństwo że winna jest temu nospa. Może jak Was męczą skurcze to bierzcie magnez? Nadmiar wydalany jest z moczem więc się go nie przedawkuje. A na pewno będzie działał lepiej na dziecko niż nospa.

Ale to tylko moje zdanie :)

oar83e3kyqqk010i.png
 
Dziewczyny a konsultowalyscie ta nospe z lekarzem? Szczerze to ja wątpię że nie ma wpływu na dziecko. Co raz więcej jest noworodków ze słabym napięciem miesniowym i jest duże prawdopodobieństwo że winna jest temu nospa. Może jak Was męczą skurcze to bierzcie magnez? Nadmiar wydalany jest z moczem więc się go nie przedawkuje. A na pewno będzie działał lepiej na dziecko niż nospa.

Ale to tylko moje zdanie :)

oar83e3kyqqk010i.png
Ja teraz biorę magnez ale pierwszą ciążę cała lecialam na nospie z polecenia lekarza

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znam przypadek ze dziewczyna po nospie poroniła...

m3sx3e3kt8upoqjd.png
A skąd pewność że to przez nospe? Nie opowiadaj bajek ;) Nospa działa akurat rozkurczowo więc zapobiega krawieniom a tym samym poronieniu.
Ja biorę nospe 3x dziennie od wizyty lekarza i do tego cyclonamine. Ostatnio kontaktowałam się z lekarzem czy mam odstawić leki jak plamienia ustana to napisał że cyclonamine owszem ale nospa ma zostać. Z tego co czytałam to większość dziewczyn tu zażywa nospe więc trochę głupie jest gadanie że ktoś przez nospe poronil bo mimo że wiadomo że to nieprawda to dziewczyny się zestresuja. Ja mogę napisać że znam przypadek że kobieta poronila przez hybrydy na paznokciach a tak naprawdę przyczyny nigdy nikt nie pozna do końca.

No ale każdy robi według uznania ;)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja broń Boże nikomu nic nie zakazuje brać poprostu ostrzegam żeby bez zgody lekarza nic nie brać na własną rękę bo tak naprawdę wszystko ma wpływ na dziecko .

oar83e3kyqqk010i.png
Zgadzam się z Tobą, żeby nie brać niczego na własną rękę bez uzgodnienia tego z lekarzem. Każda z nas ma inny organizm i każda z nas może inaczej zareagować na ten sam lek. 9-ciu On pomoże a 10-tej zaszkodzi

 
Dziewczyny a konsultowalyscie ta nospe z lekarzem? Szczerze to ja wątpię że nie ma wpływu na dziecko. Co raz więcej jest noworodków ze słabym napięciem miesniowym i jest duże prawdopodobieństwo że winna jest temu nospa. Może jak Was męczą skurcze to bierzcie magnez? Nadmiar wydalany jest z moczem więc się go nie przedawkuje. A na pewno będzie działał lepiej na dziecko niż nospa.

Ale to tylko moje zdanie :)

oar83e3kyqqk010i.png
Przy ivf jest zalecana. Zeby skurcze nie wypchnely zarodka do jajowodu i nie powodowaly wczesnych poronien.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I tam.wzrok.- co by tu zmajstrowac. Fajny malec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale kochany ;) śliczny chłopiec.
Ja mam to szczęście że mam już chłopca 6,5 lat i dziewczynkę 4 latka w Maju będzie mieć. ! Mimo to że dziewczynki są kochane słodkie i grzeczniesze niż chłopcy (w moim przypadku) to chciała bym syna teraz ;) mniej "kłopotów" kiedyś ;)
a tak szczerze to bez różnicy ;)
Byle zdrowe. [emoji171]

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry