reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

W zasadzie mam koleżankę co rozjasniala włosy w ciąży i małemu nic nie jest ale nigdy się w tym temacie nie zaglebialam bo mam czarny łeb [emoji23]

oar83e3kyqqk010i.png
 
reklama
Ja jestem stylistką paznokci. I mogę Tobie powiedzieć z ręką na sercu, że przez paznokcie ta chemia nie przenika. Jedyne co to bym nie poleciła akryli ponieważ zapach nie jest przyjemny i może Ciebie drażnić. No i też nie każdej kobiecie w ciąży paznokcie trzymają przez zmianę hormonalną

Moje paznokcie zawsze trzymają się co by nie było :) nigdy żaden nie odpadł ani się nie złamał :D moja pani od paznokci mówi że uwielbia moje płytki hehe. Ja robię żele od zawsze

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zasadzie mam koleżankę co rozjasniala włosy w ciąży i małemu nic nie jest ale nigdy się w tym temacie nie zaglebialam bo mam czarny łeb [emoji23]

oar83e3kyqqk010i.png
Ja mam blond włosy i robiłam przed ciążą ombre całkiem jasne ale że to same końcówki to nie muszę się odrostem martwić na szczęście

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jesteście obcykane z tymi farbami i paznokciami :) a czy to prawda, ze w ciąży farba na włosach się gorzej trzyma, czy to mit?:oo:
 
Mysle ze to mit, wlosy sa martwe wiec ciaza nie ma jak miec na nie wplywu. Burza hormonalna moze powodowac zmiany koloru tych co ci rosna albo np wypadanie, tak czesto jest po ciąży :)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam piękne włosy, po ciąży też, nic nie wypadało więcej. Teraz od hormonów muszę używać różnych olejków i masek żeby je w miarę jakoś rozczesac po myciu. Zrobiły się takimi szmatami...

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Biotyna w duzych dawkach i kolagen na skore glowy podobno super dzialaja, ale nie wiem jak ze stosowaniem suplementow w ciazy. Przed ciaza brałam duże dawki witaminy c, ale teraz odstawiłam, muszę skonsultować z lekarzem.
 
Do góry