reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja w pierwszej ciąży miałam piękne włosy, po ciąży też, nic nie wypadało więcej. Teraz od hormonów muszę używać różnych olejków i masek żeby je w miarę jakoś rozczesac po myciu. Zrobiły się takimi szmatami...

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Probowalas masek wax? Ja mam arabike i jest boska a włosy miękkie i przyjemne. Do tego farbujac włosy u fryca każe sobie dodać olejek tca do farby i on też nawilża włosy.

oar83e3kyqqk010i.png
 
reklama
Biotyna w duzych dawkach i kolagen na skore glowy podobno super dzialaja, ale nie wiem jak ze stosowaniem suplementow w ciazy. Przed ciaza brałam duże dawki witaminy c, ale teraz odstawiłam, muszę skonsultować z lekarzem.
W ciąży nie można nic brać niestety. Tym bardziej suplementów bo nie są badane pod kątem ciąży. A jedyny lek z biotyna to biotebal a reszta to suplementy.

oar83e3kyqqk010i.png
 
Kobietki 5 tydzień .. I mam tak samo jak przy ostatniej nie udanej ciąży.. Bóle miesiaczkowe dość silne.. Z rana.. I po oddaniu moczu co chwile bolą mnie jajniki biorę po 2 nospy dziennie by uniknąć tych skurczy.. nie mogę iść do lekarza mieszkam w Holandii a tutaj ciąża do 14 tyg to nie ciąża i mi nie pomogą wogole. Odesla do domu. Powiedzcie czy też tak macie? Mialyscie? Jest szansa że tym razem się uda i że te bóle są normalne? Nie krwawie nie ma plamienia tylko boli jedni mówią że to normalne jedni że nie nie wiem już co myśleć. Przy ostatniej ciąży też nie krwawilam w 5 tyg ale mnie bolało ciągle zaczęłam krwawic w 6 tyg i w 7 poronilam. Strasznie sie czuje bo nie mam wogole radości z ciąży tylko leżę i się stresuje.. Pozdrawiam was!!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam identycznie- wlasnie najgorszy bol jest po oddaniu moczu I sie nasila, nasila przechodzi po kilkunastu minuttach, na pocztaku byl slaby a wczoraj dal mi popalic... pisalam o tym wczesniej... nie iwem jak Twoj ale moj jest cos jak miesiaczkowy tylko kilkakrotnie silniejszy tak ze mam ochote plakac z bolu I po chwili mija jakby rorywalo mi wszytsko w srodku. Dzis udalo mi sie umowic wizyte w Polskiej Klinice ( Uk) na juro jade po 18. Jak tylko wroce napisze Ci co mi zaleil I powiedzial lekarz:)
 
reklama
Musze jeszcze gdzies tu w Polskim sklepie nospe znalezc:):) Po Waszysz zdjeciach zatesknilam za moim psiakiem ktory teraz mieszka z rodzicami w Polsce:(:(
 
Do góry