reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Apropo narzekania na kolejki byłam ostatnio w h&m i zlatałam cała galerię szukając niskich szortów, żeby móc je nosić pod brzuchem. Znalazłam i ide mierzyć a tam kolejka na 20 osób. Nikomu nie przyszło do głowy, żeby może przepuścić. Duszno tam było strasznie, ja zmęczona, ale tych szortów nie odpuściłam bo nie mam co na tyłek włożyć :D jakoś wystałam te 20 minut, ale ciężko było [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Rany, tak! W H&M to jest jakaś patologia teraz. Byłam ostatnio kupić sukienkę, bo okazało się że spódniczka którą założyłam na tyłek, przy siedzeniu jest za ciasna. No to zabrałam Ł pod pachę i jak już znalazłam to chciałam ją przymierzyć. Na piętrze tak jak piszesz ze 20 bab, piętro niżej a z 15... Na szczęście to były sukienki to przymierzyłam na ubranie stojąc w kolejce. No i kupiłam <3 Ale do kasy i tak musiałam wystać swoje 20 min ^^
 
reklama
Ja to ze wszystkich sklepów najbardziej nie.lubię Zary za to że traktują każdego jak złodzieja. Te przykladanie płaszczy, torebek do tego "pikacza" jak dla mnie straszne. Przestałam tam robić zakupy przez to właśnie.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja :)
Angella210
Śliczne foty malucha :)
Łożysko ma dużą szansę,że jeszcze się podniesie, musisz tylko uważać na siebie, bo mogą być plamienia


Karolcia1992 nie wiem jak dopisać się do wizyt, będę ją miała 29.07.
Endywia ja też mam napady kataru siennego i zamówiłam taki wynalazek, który można w ciąży i powiem Ci,że nawet działa Link do: StopAL proszek antyalergiczny w sprayu 1 opakowanie - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Rossiczka kurcze nie słyszałam o tej ważności fotelika :/ Dla córki kupiłam nowy cybex i używałiśmy około 10 m-cy po czym wylądował na strychu, myślałam,że będzie dla juniora, ale ma 5 lat :/
 
Ja po wizycie :)
Dzidzia ma 19-20cm waży 265 gram i na 100% dziewczynka. Ciężko było ją oglądnąć bo przytulona była do łożyska więc zdjęcia z 4d wyszły bardzo kiepskie choć lekarz się starał to mała nie współpracowała wcale .Poniżej zwykłe zdjecie bo to z 4d nie są fajne .
19756317_677144915804412_1048675686_n.jpg
 

Załączniki

  • 19756317_677144915804412_1048675686_n.jpg
    19756317_677144915804412_1048675686_n.jpg
    64,7 KB · Wyświetleń: 367
Ja po wizycie :)
Dzidzia ma 19-20cm waży 265 gram i na 100% dziewczynka. Ciężko było ją oglądnąć bo przytulona była do łożyska więc zdjęcia z 4d wyszły bardzo kiepskie choć lekarz się starał to mała nie współpracowała wcale .Poniżej zwykłe zdjecie bo to z 4d nie są fajne .
Zobacz załącznik 813525
Jej 20 cm, jaka już duża <3
 
reklama
Do góry