reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja też 41 czasem nawet 42 stopa więc sandały jak kajaki ;-)
Cycki ogromne ale mąż je uwielbia, nogi długie to fakt, ale problem kupić spodnie, długie sukienki , przy krótkich też często problem bo talia nie tam gdzie trzeba [emoji12] koniec marudzenia


A co do wrednych bab to ja mając teraz już prawie 31 lat, jak spacerowalam z Tobiaszkiem w zeszłym roku A on kocha truskawki więc co spacer jadł truskawki więc wiadomo od głowy do stóp brudny. Kiedyś usłyszałam rozmowę że takie teraz dzieci brudne sa zaniedbane, i kobita na mnie patrząc dodała że to tak jest jak dzieci mają dzieci[emoji23] grzecznie odpowiedziałam że tak to jest jak baby 50+ zdrowe wyłudzają rentę i im się nudzi.... już nic nie odpowiedziały czyli musiałam trafić
Odnosnie butow to zawsze podobaly mi sie conversy wiec w tym roku sobie zamowilam no i przyszly... zastanawiam sie.czy nie.powinnam ich odeslac bo wygladaja jak kajaki, tylko jeszcze wiosla dokupie i na splyw dawajjj.
 
reklama
Eee, mnie nawet w rossmanie nie przepuszczaja :/ Jeden jedyny raz w jakims wiejskim sklepiku pani mnie poprosila bez kolejkia tak to wszedzie stoje tj inni bo wlasnie.boje sie odezwac ze mnie zlinczuja :/ A te starsze babcie to kurde pod blokiem i 2 godz przeplotkuja na stojaco a tak to kazda kosc niby skrzypi. Aaa brak slow.
Ja się upominam o swoje. Ostatnio na poczcie podeszłam do okienka i spytałem czy w ciąży obsłuży mnie bez kolejki. Na numerku miałam 20 osób przedemna. Oczywiście wszystkie babcie nagadaly się o tym jaką to bezczelna jestem Ale nie przejęłam się za bardzo.
Nie warto przejmować się takim gadaniem :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też 41 czasem nawet 42 stopa więc sandały jak kajaki ;-)
Cycki ogromne ale mąż je uwielbia, nogi długie to fakt, ale problem kupić spodnie, długie sukienki , przy krótkich też często problem bo talia nie tam gdzie trzeba [emoji12] koniec marudzenia


A co do wrednych bab to ja mając teraz już prawie 31 lat, jak spacerowalam z Tobiaszkiem w zeszłym roku A on kocha truskawki więc co spacer jadł truskawki więc wiadomo od głowy do stóp brudny. Kiedyś usłyszałam rozmowę że takie teraz dzieci brudne sa zaniedbane, i kobita na mnie patrząc dodała że to tak jest jak dzieci mają dzieci[emoji23] grzecznie odpowiedziałam że tak to jest jak baby 50+ zdrowe wyłudzają rentę i im się nudzi.... już nic nie odpowiedziały czyli musiałam trafić


Tym baba co tak siedzą na ławeczkach to wszystko przeszkadza tez ostatnio jak wracałam z moja dwójką do domu to słyszałam jak jedna do drugiej mówiła że one dzieci nie lubią bo one wszędzie biegają i krzyczą albo że teraz rodzice nie umieją dzieci wychowywać bo robią co chcą a oni tylko biegali koło mnie bo ja to dzieci bawić się chcą a nie jak na baczność będą tobie przy nodze szli te baby teraz to są jakieś nie normalne
 
Eee tam nawet na marchewke jest rada :) szczególnie jak w miare jasne ubranko. Wystawcie dziewczyny ubranko na mocne slonce - ono rozbije karoten i plamy magicznie znikają- przetestowane. Z pieluszek tetrowych też znika. Tylko suche to ubranko trzeba wystawic.
 
Zeby to tak mozna bylo :) a tu szara rzeczywistosc, 174 cm wzrostu, rozmiar buta 41, jak szpile zaloze to ciotka wieza. Dobrze ze maz wysoki.chociaz :)
Ach no to ja 175 cm, a stopa 37.5 ^^ Także mam malutkie stopy względem wzrostu. Jak byłam chudzielcem 52 kg to koniecznie musiałam chodzić albo w glanach albo z czymś ciężkim, bo na wietrze mnie rzucało. Serio xD Moja Mama to miała z tego niezły ubaw :D I chodziłam też wtedy w 12 cm szpilach <3 Teraz tego nie robię. Mój Mąż jest mojego wzrostu i się do tej pory źle czuje kiedy jestem wyższa. Więc wszystkie buty powyżej 8cm poszły precz :p Na szczęście ze ślubu ma podwyższane buty i wtedy mogę założyć jakiś mały zgrabny obcasik ;) Ależ tęsknię za tą moją figurą sprzed kilku lat... Ech, teraz tylko mogę sobie zdjęcia pooglądać ^^ Nastolatką już nigdy nie będę - pogodziłam się z tym ;)
 
reklama
Apropo narzekania na kolejki byłam ostatnio w h&m i zlatałam cała galerię szukając niskich szortów, żeby móc je nosić pod brzuchem. Znalazłam i ide mierzyć a tam kolejka na 20 osób. Nikomu nie przyszło do głowy, żeby może przepuścić. Duszno tam było strasznie, ja zmęczona, ale tych szortów nie odpuściłam bo nie mam co na tyłek włożyć :D jakoś wystałam te 20 minut, ale ciężko było [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Do góry