reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

byłam u lekarza i mam antybiotyk mam nadzieje,że po nim w końcu mi przejdzie .
Ale się wkurwiłam u lekarza ! W kolejce 8 osob więc mówie : która osoba wchodzi teraz ?
Taka kobieta mówi ,że ona to mówie jej grzecznie ,że w takim razie wchodzę ja bo jestem w ciąży i pan doktor kazał
mi wejść bez kolejki a ona na to ,że nie ma problemu.Ale odezwałą sie inna babka wiek około 40-50 lat i mówi :
w ciąży mają pierwszeństwo pierwsze słyszę ! Jak dziecko ma umrzeć to i tak umrze i nic to ci gówniaro (mam 29 lat :p )
nie da ,ze sobie wejdziesz pierwsza bez kolejki ! A ja do niej mówie ,że jak nie zna prawa to ma się nie odzywać i nie
życze sobie takich komentarzy !!!! A ona ,że ją to ***** obchodzi ! To jej mówie,że widać jaka z niej prostaczka i
słoma wystaje jej z butów i tam jeszcze coś dodałam ! Weszłam do lekarza i powiedziałam o całej sytuacji lekarzowi a ten
wyszedł z gabinetu i normalnie ochrzanił tą babę ostro !! a ta wkurzona wyszła he

Gie er ja jade nad morze za 9 dni też samochodem i będę robić na pewno dość częste postoje bo jedziemy z dzieckiem.

Karolcia w poprzedniej ciazy farbowałam 2 razy i wszystko bylo ok
Współczuję takich potyczek.... Ja ostatnio miałam podobnie w aptece, ale myślę że to wina personelu bo Kobietki mnie znaly i wiedziały że w ciąży jestem a pan przede mną nie..... Sama musiałam zapytać koleżanki czy mnie obsłuży, bo mam pierwszeństwo.... Heh.
Więc tutaj uważam, że aroganckie zachowanie innych w stosunku do ciężarnych może wynikać z braku wiedzy... Gdyby miały przed oczami wielki plakat jak np taki jak w Rossmannie to pewnie by nie dyskutowaly.....
 
reklama
To my też mamy jeden mniejszy i w sumie jezdzi mi się nim lepiej niz tym wiekszym (też suw tj Wasz) bo ten jest bardziej sztywny i twardy znowu. Aj, kobicie w ciąży ciezko dogodzic heheh :)

Masz 178 cm wzrostu? JEJJ tak jakos myslalam ze jestes malutka :) ja mam 174 wiec też do knypeczkow nie należę;)
Ja tam zabrałam mężowi auto , a on moją niebieską strzała jeździ. Ostatnio koleżanka w pracy zapytała się gdzie swojego Ikarusa zostawił [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

@Eraja @CarlaR fajnie że ktoś ma mnie za malutką ;-) podoba mi się
 
Współczuję takich potyczek.... Ja ostatnio miałam podobnie w aptece, ale myślę że to wina personelu bo Kobietki mnie znaly i wiedziały że w ciąży jestem a pan przede mną nie..... Sama musiałam zapytać koleżanki czy mnie obsłuży, bo mam pierwszeństwo.... Heh.
Więc tutaj uważam, że aroganckie zachowanie innych w stosunku do ciężarnych może wynikać z braku wiedzy... Gdyby miały przed oczami wielki plakat jak np taki jak w Rossmannie to pewnie by nie dyskutowaly.....
Eee, mnie nawet w rossmanie nie przepuszczaja :/ Jeden jedyny raz w jakims wiejskim sklepiku pani mnie poprosila bez kolejkia tak to wszedzie stoje tj inni bo wlasnie.boje sie odezwac ze mnie zlinczuja :/ A te starsze babcie to kurde pod blokiem i 2 godz przeplotkuja na stojaco a tak to kazda kosc niby skrzypi. Aaa brak slow.
 
Eee, mnie nawet w rossmanie nie przepuszczaja :/ Jeden jedyny raz w jakims wiejskim sklepiku pani mnie poprosila bez kolejkia tak to wszedzie stoje tj inni bo wlasnie.boje sie odezwac ze mnie zlinczuja :/ A te starsze babcie to kurde pod blokiem i 2 godz przeplotkuja na stojaco a tak to kazda kosc niby skrzypi. Aaa brak slow.
W moim Rossmannie akurat ekspedientki i ochrona dbają o to. Ostatnio ochroniarz z końca kolejki zawlokl mnie do kasy, bo mam pierwszeństwo także miło :-)
 
reklama
Do góry