reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja słyszałam, że ZUS odlicza sobie 100zł za przelew :D ale zobaczymy jak dostane teraz. To Wasza pierwsza wypłata od Zusu czy kolejna ?

p19uflw1nv024jhl.png
Ja dostaje co trzy tygodnie, tak jak mam wypisane zwolnienie. 100 zł pogięło ich o_O
 
Dziewczyny jak to jest z tymi podróżami w ciąży? Co ile robić postoje itp? Chcemy jechać nad może chociaż na 4 dni początkiem sierpnia, ale jednak to 700 km prawie, prowadził będzie facet mojej siostry, założę się, że nie będzie chciał robić postojów:-\ mam też poważne wątpliwości czy nas nie zabije po drodze w jakimś wypadku.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostaje co trzy tygodnie, tak jak mam wypisane zwolnienie. 100 zł pogięło ich o_O
Mi w tym miesiącu pierwszy raz ma zapłacić zus, narazie cisza. Żadnego przelewu nie widać :/ Chyba o mnie zapomnieli. A z tym 100 zl to trochę chyba przesadzaja... Może to nieprawda. Ludzie by ich zakrakali.
 
Dziewczyny jak to jest z tymi podróżami w ciąży? Co ile robić postoje itp? Chcemy jechać nad może chociaż na 4 dni początkiem sierpnia, ale jednak to 700 km prawie, prowadził będzie facet mojej siostry, założę się, że nie będzie chciał robić postojów:-\ mam też poważne wątpliwości czy nas nie zabije po drodze w jakimś wypadku.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio na wizycie sie pytałam i gin powiedział ze co 45 minut postój na rozprostowanie się bo taka pozycja jak w forelu samochodowym jest niekorzystna dla Maluszka :/
 
Mi w tym miesiącu pierwszy raz ma zapłacić zus, narazie cisza. Żadnego przelewu nie widać :/ Chyba o mnie zapomnieli. A z tym 100 zl to trochę chyba przesadzaja... Może to nieprawda. Ludzie by ich zakrakali.
Zus ma 3 miesiące zeby wypłacić pieniądze. Trzeba cierpliwości czasami...
 
reklama
Mi lekarz mówił, że zatrzymywać się wtedy kiedy czujemy chęć rozprostowania się. Ja trasę do Gdańska prawie 400 km robię prowadząc bez przerwy. jako pasażer tym bardziej. Z reszta często po mieście dłużej się gdzieś jedzie niż 45 minut :D
 
Do góry