reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przykro mi. Ja pewnie na twoim miejscu zazartowalabym z niekompetencji tego lekarza po czym wyszłabym informując, że są różni lekarze ale doktor mi nie odpowiada nie płacąc jeśli to prywatne wizyty. I tyle. Szkoda czasu i nerwów. Zadzwoń sobie na spokojnie do innych położnikow i umów się od razu na połowkowe i prowadzenie ciąży zaznaczając przy tym jakie są twoje wymagania dot współpracy :-) buźka :*
Zdecydowanie ładniej ubralas w slowa swoją wypowiedz, hah. Ja jestem nerwus i posze co mi "slina na jezyk" przyniesie takze wybaczcie mi.tych "zgredow, debili" itp. ;)
 
reklama
Przykro mi. Ja pewnie na twoim miejscu zazartowalabym z niekompetencji tego lekarza po czym wyszłabym informując, że są różni lekarze ale doktor mi nie odpowiada nie płacąc jeśli to prywatne wizyty. I tyle. Szkoda czasu i nerwów. Zadzwoń sobie na spokojnie do innych położnikow i umów się od razu na połowkowe i prowadzenie ciąży zaznaczając przy tym jakie są twoje wymagania dot współpracy :-) buźka :*
Połówkowe mam już ugadane od razu po prenatalnym się zapisałam na sierpień bo na te ważniejsze wizyty chodzę do innej pani dr z lepszym sprzętem itp i właśnie z S gadałam że na pranatalnych wydała się bardzo w porządku i zastanawiam się czy się do niej nie przenieść (wiem że poza swoim gabinetem przyjmuje 1 dzień w mojej dotychczasowej przychodni ale ma mega kolejki)
 
Połówkowe mam już ugadane od razu po prenatalnym się zapisałam na sierpień bo na te ważniejsze wizyty chodzę do innej pani dr z lepszym sprzętem itp i właśnie z S gadałam że na pranatalnych wydała się bardzo w porządku i zastanawiam się czy się do niej nie przenieść (wiem że poza swoim gabinetem przyjmuje 1 dzień w mojej dotychczasowej przychodni ale ma mega kolejki)
Za obserwuj ja na połowkowe Ch, porozmawiaj, popytaj jak ci podpasuje umów się na prowadzenie ciąży :-) na pewno Ci nie odmówi :-) powodzenia!
 
Połówkowe mam już ugadane od razu po prenatalnym się zapisałam na sierpień bo na te ważniejsze wizyty chodzę do innej pani dr z lepszym sprzętem itp i właśnie z S gadałam że na pranatalnych wydała się bardzo w porządku i zastanawiam się czy się do niej nie przenieść (wiem że poza swoim gabinetem przyjmuje 1 dzień w mojej dotychczasowej przychodni ale ma mega kolejki)
Ale jak.będziesz sie zapisywala juz na wizycie na kolejną wizyte to może uda sie wcisnac ... Jak juz facetka będzie wiedziala że sie na stale do.niej przenioslas to tez moze inaczej to.ogarniac wtedy...
 
Heh tak się was zaczytalam w tramwaju że omalo nie przegapiłam przystanku ;-) Dziękuję dziewczyny za wsparcie, już raczej postanowione mam że zmieniam lekarza, tylko kwestia na jakiego, dużo gorzej chyba nie trafię... Choć żal mi położnej tracić bo bardzo się z nią polubiłyśmy
 
Plan był zeby nadrobić pranie, posprzątać, zorganizowac czas dzieciom a ty przez ta pogodę sil brak. Spacer do kuchni i juz pikawa w serduchu. W takie dni mam wszystkiego dosyć.
 
reklama
Co do naszej sypialni to ona mała nie jest bo ma prawie 20 m. Problem jest taki, ze jest to też "biuro" mojego T. Tutaj ma biurko kompa i inne. A oprócz tego meiszka z nami około tysiąca książek. Plus wiadomo szafy etc.
Nasze plany z przeprowadzką przełożyliśmy spokojnie na przyszły rok. Jednak żeby Maluszka się z nami spokojnie pomieściła musiałabym nowe meble kupić. Oczywiscie takie co by sie z nami przeprowadziły. Zawsze to jednak jakieś "utrudnienie" zwłaszcza że i tak Tobiaszkowi musimy mebelki wymienic aby oddal nam łóżeczko i komodę z przewijakiem
 
Do góry