reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1491558183-aaaaaa.jpeg


Tutaj się troszeczkę poslinilem.. ;)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Piekny.

Kocham.zwierzaki!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki 5 tydzień .. I mam tak samo jak przy ostatniej nie udanej ciąży.. Bóle miesiaczkowe dość silne.. Z rana.. I po oddaniu moczu co chwile bolą mnie jajniki biorę po 2 nospy dziennie by uniknąć tych skurczy.. nie mogę iść do lekarza mieszkam w Holandii a tutaj ciąża do 14 tyg to nie ciąża i mi nie pomogą wogole. Odesla do domu. Powiedzcie czy też tak macie? Mialyscie? Jest szansa że tym razem się uda i że te bóle są normalne? Nie krwawie nie ma plamienia tylko boli jedni mówią że to normalne jedni że nie nie wiem już co myśleć. Przy ostatniej ciąży też nie krwawilam w 5 tyg ale mnie bolało ciągle zaczęłam krwawic w 6 tyg i w 7 poronilam. Strasznie sie czuje bo nie mam wogole radości z ciąży tylko leżę i się stresuje.. Pozdrawiam was!!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg moich obliczen jestem.w.4tc. Tez mnie ciagnie i tak rozpiera, ale nie mam klasycznego bolu. Co do siusiu, moze infekcje zlapalas, polecam siszona zurawine, bo nie wiem czy mozna np furagin.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno nie wolno furaginum. Tylko to nie jest taki ból jak przy zapaleniu a ciągle ból miesiaczkowy Pęcherz przepełniony potem siusiu i pobolewa..

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest ale tylko w weekendy i to jeszcze trzeba płacić 100 euro za wizytę bo tego ubezpieczenie nie obejmuje. Chociaż tutaj już nie chodzi o pieniadze tylko chce uniknąć badania dopochwowego. mam uraz po ostatnim "grzebaniu". Krew ból .. I ciągłe grzebanie. Też 5 tydzień mam według swoich obliczeń . Do lekarza dopiero mam zamiar iść w czerwcu i zacząć prowadzić ciążę w szpitalu

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też bym chciała pieskaaa ale jak dzidziuś się urodzi a męża nie będzie to kto z nim będzie wychodził? ;) Rytm dnia pewnie bejbi będzie ustalać a nie piesio [emoji14]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż ma już odgórnie powiedziane, że po porodzie siedzi ze Mną przez dwa albo i trzy tygodnie. Bo Ja napewno noe dam rady z dwoma psami i dzieckiem

 
Jest ale tylko w weekendy i to jeszcze trzeba płacić 100 euro za wizytę bo tego ubezpieczenie nie obejmuje. Chociaż tutaj już nie chodzi o pieniadze tylko chce uniknąć badania dopochwowego. mam uraz po ostatnim "grzebaniu". Krew ból .. I ciągłe grzebanie. Też 5 tydzień mam według swoich obliczeń . Do lekarza dopiero mam zamiar iść w czerwcu i zacząć prowadzić ciążę w szpitalu

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj na razie mimo wszysto się zrelaksować. Moją siostrę np tak strasznie bolał brzuch na początku ciąży (zanim jeszcze się zorientowała, że to ciąża), że raz zemdlała. A ciąża przebiegała idealnie i ma zdrową córeczkę. Myślę, że może tak boleć, byleby krwawienia nie było... Mnie czasami zaboli jakby prawy jajnik - jak np wstanę szybko, albo jak wykonam jakiś ruch gwałtowniejszy związany z napięciem brzucha.
 
reklama
Victoria co do boli to nie mam pojecia bo ja ani w 1 ani teraz nie czuje nic.. ale tez slyszalam ze miesiaczkowe sa normalne poki sie nie plami ani nic.. Trafilas na jakiegos dupka ze tal Cie sponiewierał badaniem? Masakra jakas!Wspolczuje!!!


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry