reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jeżu, właśnie skończyłam tego kurczaka w sosie.... I powiem Wam, że dodałam jeden składnik, ktory całkowicie nadal charakter sosikowi mniam!!
Poza tym dogadałam się z em co do łazienki i tu zgodnie drewno i czarne heksagony uffff!!!!!!
@Ankuś ja też nie czuje codziennie. Dzidzia jest jeszcze drobniutka chudziutka i nie zaraz przy powłoce brzusznej tylko głębiej :-) więc spokojnie. Po którymś tam tygodniu liczy się ruchy :)Zobacz załącznik 813332
Już się przyzwyczaiłam do tych ruchów i już mi ich brakuje :)
Ale pysznie wygląda to jedzonko :D
 
reklama
Tak wiem. Po prostu rozrastamy się :-) właśnie zauważyłam że porządnie mnie wystrzeliło do przodu :-D
To pięknie :) Ty chudzinka jesteś, więc pięknie wyglądasz.
Mój ginekolog wie, że jestem panikara, więc od razu mnie przestrzegł, pewnie żebym do Niego nie dzwoniła haha ;) mnie też plecy bolą, szczególnie jak dużo chodzę, sprzątam, prasuje, albo za długo stoję.
 
Bo reklama :d

p19uflw1nv024jhl.png
Okay to spróbuję jak Osia ;) Ja ssałam P r e na len ^^
 
Tak wiem. Po prostu rozrastamy się :-) właśnie zauważyłam że porządnie mnie wystrzeliło do przodu :-D
Mnie plecy dają w kość od tygodnia, ale wiem dlaczego. To że się rozrastamy - wiadomo to raz. Dwa - nie ruszam się nadaktywnie, bo mi nie wolno. Trzy - leżę całymi dniami na podwójnie krzywym łóżku -.- No i takie są efekty że co drugi wieczór ląduję w korytarzu na chodniku i rozciągam kręgosłup. Strzela jak popcorn -.- I właśnie mnie wypchało!. Ale czekam do rana bo gazy mogą robić swoje...
 
To pięknie :) Ty chudzinka jesteś, więc pięknie wyglądasz.
Mój ginekolog wie, że jestem panikara, więc od razu mnie przestrzegł, pewnie żebym do Niego nie dzwoniła haha ;) mnie też plecy bolą, szczególnie jak dużo chodzę, sprzątam, prasuje, albo za długo stoję.
Teraz to nie żartuj :-) ja nie jestem chudzinka. Mój sekret schowany jest w grubych krótkich nogach i wielkim tyłku :-) ahhhhh
 
Mnie plecy dają w kość od tygodnia, ale wiem dlaczego. To że się rozrastamy - wiadomo to raz. Dwa - nie ruszam się nadaktywnie, bo mi nie wolno. Trzy - leżę całymi dniami na podwójnie krzywym łóżku -.- No i takie są efekty że co drugi wieczór ląduję w koytrzu chodniku i rozciągam kręgosłup. Strzela jak popcorn -.- I właśnie mnie wypchało!. Ale czekam do rana bo gazy mogą robić swoje...
To u mnie zdecydowanie wzrost wagi i wielkie cyce. Z B już jestem na E :-O
 
To u mnie zdecydowanie wzrost wagi i wielkie cyce. Z B już jestem na E :-O
No to emek musi być szczęśliwy jak widzi takie okazy :D Nie mów że nie bo ja tam bym wzroku nie oderwała, hihihi. ;) U mnie z wagą różnie. 3 do przodu 2 do tyłu. Tyłek spadł. Ale cycki. Z B na C. Szału nie ma. Mimo to dla mnie to i tak kolosy, bo 8 lat temu byłam na 0 ;) Mnie to łóżko wykończy. Idę w weekend po kostium i zapisuję się na basen. Gdzieś mam ten zakaz jak mają mi lędźwia strzelić. A u mnie 6 miesięcy bez ćwiczeń i tak się przed ciążą raz skończyło. Miałam taką rwę że płakałam tydzień -.- 25 lat i rwa... Kurde... Pomalutku żabkiem w wodzie, kotrolując oddech raczej powinniśmy przeżyć. W końcu rehabilitację od basenów się zaczyna ;)
 
reklama
Do góry