reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oska istne cuda!
Powodzenia na wizytach!
Ja dalej źle się czuję, głowa boli już 3 dzień a dzisiaj jak robiłam śniadanie to zwymiotowałam i nie jestem w stanie nic zjeść.. . Więc napiłam się tylko herbaty i już mi nie dobrze, nie mam siły na nic.... żyć mi się nie chce :-(
Ja od początku ciąży nie pije herbaty, bo zawsze porcelana się kończy.

@Zinc dobrze Tobie eraja radzi. Przestań przejmować się pracą, dadzą sobie radę bez Ciebie , brutalne ale prawdziwe. Teraz sobie idpocznij, bo potem pojawi się Bobo i też nie odpoczniesz. Ja bym ginekologa nie pytała się co on na to, tylko powiedzialabym że źle się czuje i chce zwolnienie.
Mi też się nic nie chce, na nic nie mam siły. W domu syf, prasowanie czeka etc. Ale nie mam zamiaru robić coś na siłę bo trzeba. Jeszcze od sterty nieuprasowanej nikomu się nic nie stało złego. Zwolnilam w tej ciąży.
 
reklama
Powodzenia na wizytach dziewczynki☺. Ja sie od poczatku ciaży nie kłóce z meżem, co jest bardzo dziwne, bo przedtem to ciagle coś on sie cieszy bo nie lubi jak na niego krzycze. A lenia to mam nieziemskiego robie co musze ale teraz moge jak sie dzidzia urodzi to juz nie bedzie szans na byczenie sie, a prasowanie czy praie nie ucieknie pomalu aie zrobi.
 
Hej dziewczyny. Powodzenia na dzisiejszych wizytach. Kciuki zacisniete :-)
Mój Maks coś połapal i biedaczek kaszle i smaka :-(
Miałam dzisiaj odpoczywać, ale moja mama wzięła sobie tak do serca temat słoików, że kupiła mi i słoiki i truskawki, żebym mogła sobie porobić :-O mam nadzieję, że szybko zleci i bede mogła w końcu przelezec cały dzień!!

@Zinc dziewczyny dobrze Ci radzą. Ciąża to nie jest czas na gonitwe na stres itp. Jak to @Eraja pięknie ujęła twoje ciał pracuje nad powstawaniem nowego człowieka :* to wyczerpujące i odpowiedzialne. Zwolnij i odpoczywaj, będąc w ciąży to taki nasz przywilej :-) ze zwolnieniem podejrzewam, że też nie będziesz miała problemu :-)
@chucherko witaj wśród nas :-)
 
Dzień dobry[emoji4]
Powodzenia na wizytach [emoji8]

Ja wróciłam właśnie z przedszkola i zakupów. Ogarnę trochę mieszkanie i zrobię sobie śniadanko.

Dziś rano się poplakalam. Tydzień temu kupiłam sobie bluzkę taka oversize z myślą że ponosze ja gdzieś do września bo jest naprawdę duża.
Dziś chciałam ja założyć a ona tak mi opiela brzuch, że pewnie za tydzień to już nie wejdę. I siedzę jak głupia w sypialni i płacze wchodzi mój A. Pyta co się stało. Jak mu powiedziałam to stwierdził że przecież mogę kupić druga nawet mnie zawiezienie do sklepu a po drugie to chyba normalne że brzuch rośnie. I zaczął się że mnie śmiać.
To wszystko przez hormony. No i w sumie w pierwszej ciąży miałam duży brzuch podobno to u mnie rodzinne.




m3sx3e3k25iia4nv.png
Kurcze jak ja cię rozumiem :-D
Ja mam często napady płaczu przed jakimkolwiek wyjściem z domu, bo w nic się nie mieszcze :-D i ogólnie ryk z powodu braku ubrań, a to buty nie pasują a to to makabra.
Choć lekarstwem na to okazują się dresowe shorty t-shirt i trampki :-D
 
@allime, @mrsMalec dziś Wasz dzień! Powodzenia
@Lake882 gratuluję 64 mm szczęścia - to cudowne uczucie :)

@Zinc, po pierwsze jak możesz to idź na zwolnienie. Odeśpisz co Twoje i będziesz miała caaaaały dzień żeby coś sobie ogarnąć w domu. Ja mam teraz te same zjazdy. Wczoraj mąż musiał mi sernik ratować tak mi wszystko nie wychodzi ^^ I wiecznie nie mam ani siły ani chęci sprzątać po obiedzie. Zrzucam to na Ł... ;) Do tego marudzę Mu że gruuuba, że nogi mi sflaczały, że czuję się jak kluska. Także spokojnie jesteśmy już conajmniej dwie, hihihihi - to normalne. No a robisz wszystko 2x wolniej bo Twój organizm pracuje 2x mocniej nad tworzeniem człowieka. Więc nie miej do siebie pretensji ;) Masz prawo teraz być wolna. Jesteś w ciąży :)

Miałam dziś jechać na badania. Ale tak dobrze to już dawno nie spałam i olałam. Pojadę jutro ;) Skończyłam wczoraj ten sernik o 22, ale mieliśmy przeboje i mąż mi go ratował. On jest mega w kuchennych sytuacjach kryzysowych :D No także deser mamy, obiadem wczoraj się Ł zajął kiedy ja walczyłam z ciachem. Więc dziś tylko sprzątanie bo będę miała 11 miesięcznego gościa <3 Sernik mój pierwszy w życiu, także wyglądem nie powala, ale jest pyyyyszny xD U mnie zawsze jak coś dobrze smakuje to średnio wygląda. Mam jakieś krzywe ręcę chyba :D No nic, idę po leki, zjem coś i pewnie znów przepadnę w sen zimowy na 2 godziny ;)

Bach, ciacho z nektarynkiem i galaretką:
1498106663-aaaaaa.jpeg
Kochana twój sernik mnie powalił!!! Jest na wypasie taki jak być powinien! Cudo!!
 
reklama
Do góry