reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

O tak i glukozę z krwi na czczo :) zapomnialam

m3sx3e3kt8upoqjd.png
Wstrętne jest to badanie..... bleh, bleh, bleh.... Aż mi się niedobrze robi jak o nim pomyślę.
 
reklama
Na godz 11, a Ty? Który to będzie u Ciebie tydzień? U mnie 7 tydzień 1 dzień. Ale mam poczucie, że ciąża jest trochę starsza przez owulacje i przez bete hcg.
Ja na 11:45 [emoji5] [emoji5] u Mnie to będzie 6t5d. Ja jestem po stymulacji hormonalnej także praktycznie co do dnia wiem kiedy miałam owulację [emoji6] [emoji6] a Ty miałaś regularne cykle??
 
Ja na 11:45 [emoji5] [emoji5] u Mnie to będzie 6t5d. Ja jestem po stymulacji hormonalnej także praktycznie co do dnia wiem kiedy miałam owulację [emoji6] [emoji6] a Ty miałaś regularne cykle??
U mnie co 28-29 dni jak w zegarku. W cyklu kiedy zaszłam mierzyłam temperaturę i wyszło mi po temperaturze i objawach, że owulacje miałam 13 dnia cyklu. Nie mogę doczekać się tej wizyty. Mam wolne w pracy, akurat od 13 kwietnia przez 10 dni. Mąż wziął wolne w pracy, także czekamy :)
 
U mnie co 28-29 dni jak w zegarku. W cyklu kiedy zaszłam mierzyłam temperaturę i wyszło mi po temperaturze i objawach, że owulacje miałam 13 dnia cyklu. Nie mogę doczekać się tej wizyty. Mam wolne w pracy, akurat od 13 kwietnia przez 10 dni. Mąż wziął wolne w pracy, także czekamy :)
W sumie to tak fajnie wiedzieć Kiedy to się stało. Kiedyś sobie myślałam, że wolałabym żeby to było z zaskoczenia ale teraz cieszę z tego jak jest [emoji6] [emoji6] [emoji6] Oj Ja też już nie mogę się doczekać tym bardziej, że do cierpliwych nie należę. Mój mąż niestety nie może sobie wziąść wolnego[emoji20] ale będzie czekał na telefon. Ja już jestem po pierwszym usg miałam w 4t5d także dość wcześnie ale już było coś tam widać [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry