reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny dzisiaj w nocy obudziłam się z bólem ucha :( 2 godziny nie mogłam zasnąć taki ból! Jak na złość, bo nigdy nie miałam zapalenia ucha... dzisiaj ide do lekarza, ale w nocy wlałam sobie oliwy z czosnkiem i szczerze powiedziawszy pomogła i dużo mniej boli. Robiłyście już jakieś badania? Ja dostałam listę do zrobienia przed 1 usg. Pytałam czy nie za wcześnie jeśli jeszcze nie wiem czy z dzieckiem wszystko ok, ale powiedział, żebym nie nastawiała się że coś będzie źle,a nawet jakby było to i tak kazałby je zrobić. Mam nadzieję że dzisiaj dostanę skierowanie na chociaż część na NFZ :D

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ma NFZ dostalam na mocz, morfologię, TSH i toksoplazmozy

m3sx3e3kt8upoqjd.png
I jak udało się Tobie dostać do ginekologa?? Bo o ile dobrze pamiętam to była jakaś szanasa, że się wciśniesz [emoji6] [emoji6] [emoji6]
 
hmm... co do gina, to mam kłopocik :/ zadzwoniłam dziś żeby się umówić do swojej pani dr a ona w ciąży i idzie za 3 tygodnie na zwolnienie aż do grudnia, niby pani w recepcji poleciła mi innego dr i umówiłam się na przyszły tydzień ale po przejrzeniu neta, u niego w opisie jest dużymi literami: NIE PRZYJMUJE KOBIET W CIĄŻY, NIE PROWADZI CIĄŻY... w takim wypadku nie wiem czy jest sens iść, jak myślicie? stare dane, czy niewiedza pani w rejestracji?
żeby nie było, pani wiedziała o mojej sytuacji bo jeszcze o t.c. pytała
 
hmm... co do gina, to mam kłopocik :/ zadzwoniłam dziś żeby się umówić do swojej pani dr a ona w ciąży i idzie za 3 tygodnie na zwolnienie aż do grudnia, niby pani w recepcji poleciła mi innego dr i umówiłam się na przyszły tydzień ale po przejrzeniu neta, u niego w opisie jest dużymi literami: NIE PRZYJMUJE KOBIET W CIĄŻY, NIE PROWADZI CIĄŻY... w takim wypadku nie wiem czy jest sens iść, jak myślicie? stare dane, czy niewiedza pani w rejestracji?
żeby nie było, pani wiedziała o mojej sytuacji bo jeszcze o t.c. pytała
Ja raczej chyba bym nie szła do takiego, który ma tak napisane w necie... Też mam kłopot z ginem, bo nie mam swojego, sprawdzam opinie w necie i zawsze coś jest nie tak, albo jak już super, to nie ma terminów... Nie wiem, chyba poczekam do USG i potem w zależności od wyników poszukam gina.
 
reklama
Do góry