reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a propo tej tarczycy. Ja biore letrox 150 i choruje od pierwszej ciąży na niedoczynność. Moja gin wczoraj mi zasugerowała żebym przeszła na diete bezglutenowa bo ponoc mega pogama w obnizeniu TSH i tarczyca lepiej funkcjonuje.
Więc tak zrobiłam i od dzisiaj bez glutenu [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To prawda, ale głównie przy Hashimoto. Bo choroby autoimunnologiczne często.idą w parze z nietolerancją pokarmowa.

Ja jestem hashimotka od ponad 10 lat, dzięki diecie udało.mi się doprowadzić do takiego stanu że leków nie muszę brać. Ciąża jest wyhatkiem
 
zaczynam wariować ... wczoraj czułam bardzo często ruchy dzidziusia a dziś cisza ..
Kochana to jest bardzo wcześnie jeszcze może inaczej się ułożył, ja też dwa dni czułam a od 2 wcale. Tyle co detektorem sobie sprawdzam to jestem spokojniejsza.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
w 1 ciąży nie pamiętam żebym tak o byle co panikowała a teraz ... szkoda gadać
Ja w pierwszej ciąży tez byłam spokojna. Mało znałam ludzi którzy poronili wiec i dla mnie to była abstrakcja. Nie brałam pod uwagę ze moze w ogóle cos sie stać. A teraz tyle znajomych ma problem z donoszniem albo zajściem ze to aż przytłacza
 
Ja w pierwszej ciąży tez byłam spokojna. Mało znałam ludzi którzy poronili wiec i dla mnie to była abstrakcja. Nie brałam pod uwagę ze moze w ogóle cos sie stać. A teraz tyle znajomych ma problem z donoszniem albo zajściem ze to aż przytłacza
dokładnie ... ja bez przerwy słysze same złe rzeczy dookoła :( pozniej człowiek zaczyna sobie wkręcać Bog wie co
 
reklama
w 1 ciąży nie pamiętam żebym tak o byle co panikowała a teraz ... szkoda gadać
W pierwszej ciąży miałam usg w 5 tygodniu był tylko pęcherzyk pusty i do głowy by mi nie przyszło,że tam się dziecko może nie rozwinąć, nie myślałam o prenatalnych więc tych pierwszych nie miałam , od początku kupowałam rzeczy dla dziecka, Byłyśmy młodsze i wiedziałyśmy mniej niż wiemy teraz przy kolejnej ciąży pewnie temu wtedy tak nie spinałyśmy ;p
 
Do góry