reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ale się uśmiałam z recepty i zelowego długopisu z brokatem [emoji14]

Dziś wreszcie przypływ energii :) i zjadłam Big Mac'a <3
Teraz moja największą dolegliwoscia są codzienne wieczorne wzdecia...

Jedziemy z Mężem chyba w weekend do Warszawy na targi Mother and baby. Tzn chcemy, ale wszystko jak zwykle zależy od pracy ;)
My też będziemy [emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Tusiaczeek a co z tymi twoimi porannymi dolegliwościami? Co Ci lekarz przez tel powiedział? Przestało Cie boleć?

Zadzwoniłam do pani doktor i mówię jej jak sprawa wygląda, powiedziała tak że bóle ze względu na termin miesiączki to nie są bo podobno góra dwa pierwsze cykle mogą być bolesne później już organizm się przyzwyczaja i że to nie od tego. Mówię jej że właśnie zaczęłam co tydzień odstawiać po jednej tabletce duphaston bo miałam 3x2 a zeszłam teraz już rano 2tab a potem popołudniu i wieczór po jednej i że to może od tego być ale że nie ma plamień to mam kontynuować odstawianie progesteronu a za to dołączyć 2x1 spasmoline rozkurczową (coś podobnego do nospy tylko mniej szkodliwe podobno i na receptę). I kazał nie przejmować się chyba że plamienia będą to wtedy dołożymy spowrotem progesteron, ale wolałaby już z tego schodzić. Do momentu odstawienia całego progesteronu żeby póki co na stałe włączyć ta spasmoline.
Po rozmowie wzięłam jedną kapsułkę ale nie bardzo pomagało potem popołudniu się uspokoiło teraz na wieczór trochę pobolewal mnie brzuch ale wzięłam ta rozkurczową i jest dobrze.
Niestety ja z tymi skurczowymi bólami brzucha męczę się od 5tc... :-(
Teraz było już w miarę fajnie że nie musiałam jeść rzadnych tabletek przeciwbólowych a tu teraz znowu mocniej boli...w szpitalu jak byłam to mi lekarz powiedział przy przyjęciu a co się pani spodziewa jest pani w ciąży bliźniaczej to musi boleć, macica musi dwa razy szybciej rosnąć. Także nie wiem mam nadzieję że te bóle to nic złego i wszystko będzie dobrze...
 
Ja tez bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkiego i czasami sama się zastanawiam czy to normalne czy juz paranoja. Wole jednak być ostrożna do przesady.
 
Nie dałam wam w końcu znać co z wynikami. Wszystko ok tylko fosforanów sporo, ale potem cały dzień z obserwacji - mocz ok :D zobaczymy co lekarz powie, ale pewnie zaleci pić dużo wody :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Dzień dobry [emoji8]
Mamy godzinę 5:05 a ja już od godziny nie śpię. Obudziłam się tak głodna, że musiałam coś zjeść. Mam nadzieję, że jeszcze zasne.
Powodzenia na wizytach! [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Piona!!! Obudziłam się 4.30 i nie dam rady zasnąć..to jakaś przypadłość ciążowa to wstawanie z kurami ? ;)

Podpinam się pod kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Dzisiaj same ranne ptaszki :)U nas była taka ulewa i burza przez całą noc,że co kawałek się budziłam bo tak grzmiało i blyskało się.Teraz coś w brzuszku burczy-poczułam zapach jajek sadzonych bo mąż sobie smaży i chyba muszę iść coś zjeść.
Powodzenia dla wizytujących:) Trzymam kciuki :)
 
reklama
Piona!!! Obudziłam się 4.30 i nie dam rady zasnąć..to jakaś przypadłość ciążowa to wstawanie z kurami ? ;)

Podpinam się pod kciuki za dzisiejsze wizyty!
Jezeli to przypadlosc ciazowa to ja w ciazy nie jestem [emoji14] ja moge spac do 10 :D robie dzisiaj wagary. Powodzenia laski. Trzymam kciuki za wizyty :***

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry