reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Oska305 - niestety w ciąży dość często występują takie problemy - trzymaj sie napewno potrzymaja Cię tam z 2-3 dni ale oprócz nospy rozkurczowej w tyłek powinnaś dostać kroplówki na przepłukanie nerek... No cóż co szpital to inne metody leczenia.
Co do wózka to ja bym do nich zadzwoniła i poprosiła żeby go nie sprzedawali że Ty się zgłosisz po niego jak tylko wyjdziesz ze szpitala...
 
Mam pytanie w sumie nie wiem czy zrozumienie o co mi chodzi :rofl2::unsure::laugh2:
Jak stoicie i odchylicie się mocno do tyłu czy wystaje wam taki hmm pagórek nad brzuchem trochę ?

Manique zabij mnie ale nie pamiętam gdzie mam to łożysko :p mówił mi gin na prenatalnym ale nie pamiętam... no chyba ,że gdzieś mi
to napisał ?

Wczoraj pojechaliśmy w góry ale mój S musiał iść na noc do pracy więc wrócił do Bielska a ja z córką zostaliśmy .Dziś około 9 rano przyjechał
do nas tam do rodziny i pierwsze co go pytam czy nakarmił króliki i czy je zamknął do klatki jak wychodził ?
Mój S : oczywiście zawsze pamiętam żeby je przed wyjściem zamknąć .
Wróciliśmy do domu około 16 a tu leżą dwa kicaje rozwalone na łóżku,zadowolone nawet ich nie ruszyło ,że ktoś wszedł do mieszkania.
Całe szczęście nic nie zbroiły ! Był idealny porządek !! Bobeczki w kuwecie :) ahh moje grzeczne dzieciaki hheheh


Oska zdrówka kochana ;)

Witam nową mamusie :-) :)
 
W tyłek to nie była no spa tylko busko.... coś tam. Był lekarz i wyniki są ok. Mam duuuzo pić żeby nerki przeplukać

To puszczą Cie do domku dzisiaj?
Jak ja byłam w szpitalu to przyszła taka dziewczyna w 26tc z kolka nerkowa to dawali jej w tyłek nospę i do tego jeszcze kroplówki na przepłukanie nerek, sól fizjologiczna w kroplowce i eferalgan przeciwbólowy też w kroplówce i kazali dużo pić i w szpitalu była z 3dni...
 
Mam pytanie w sumie nie wiem czy zrozumienie o co mi chodzi :rofl2::unsure::laugh2:
Jak stoicie i odchylicie się mocno do tyłu czy wystaje wam taki hmm pagórek nad brzuchem trochę ?



Oska zdrówka kochana ;)

Witam nową mamusie :-) :)
Ja tak mam, niestety jest to przepuklina okołopępkowa która już miałam operowaną ale znowu wychodzi i pewnie znowu będzie operowana.
Oska! Zdrowia! A wyjdziesz dzisiaj czy Cię zostawiają?
My dopiero wróciliśmy do domu i dosłownie padam!!!!
 
reklama
Mam pytanie w sumie nie wiem czy zrozumienie o co mi chodzi :rofl2::unsure::laugh2:
Jak stoicie i odchylicie się mocno do tyłu czy wystaje wam taki hmm pagórek nad brzuchem trochę ?

Manique zabij mnie ale nie pamiętam gdzie mam to łożysko [emoji14] mówił mi gin na prenatalnym ale nie pamiętam... no chyba ,że gdzieś mi
to napisał ?

Wczoraj pojechaliśmy w góry ale mój S musiał iść na noc do pracy więc wrócił do Bielska a ja z córką zostaliśmy .Dziś około 9 rano przyjechał
do nas tam do rodziny i pierwsze co go pytam czy nakarmił króliki i czy je zamknął do klatki jak wychodził ?
Mój S : oczywiście zawsze pamiętam żeby je przed wyjściem zamknąć .
Wróciliśmy do domu około 16 a tu leżą dwa kicaje rozwalone na łóżku,zadowolone nawet ich nie ruszyło ,że ktoś wszedł do mieszkania.
Całe szczęście nic nie zbroiły ! Był idealny porządek !! Bobeczki w kuwecie :) ahh moje grzeczne dzieciaki hheheh


Oska zdrówka kochana ;)

Witam nową mamusie :-) :)
Ja mam napisane w wydruku z usg genetycznego położenie łożyska :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Do góry