reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mamuśka ogarnięta ;) obiadek się gotuje :) a później może jakieś lody z rodzicami i grill taki plan mam na dzisiaj ;) facet za granicą a wolała bym żeby był zemna . Powiedzcie mi ile mniej więcej kosztuje usg 3d lub 4d bo chciała bym zabrać mojego na takie usg jak wróci bo jeszcze ani raz nie widział naszej kruszynki oprócz zdjęcia z usg .

1496574088-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaz
Mamuśka ogarnięta ;) obiadek się gotuje :) a później może jakieś lody z rodzicami i grill taki plan mam na dzisiaj ;) facet za granicą a wolała bym żeby był zemna . Powiedzcie mi ile mniej więcej kosztuje usg 3d lub 4d bo chciała bym zabrać mojego na takie usg jak wróci bo jeszcze ani raz nie widział naszej kruszynki oprócz zdjęcia z usg .

1496574088-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę... u mnie bałagan, ja w piżamie, o obiedzie nawet nie myślę. Wyśle rodzinę do teściowej...
 
Znam to... tylko mój ma maratony na rolkach i hokej. Tez leżę. Czuje się dziś mega słabo. Dzieci ciagle coś chcą i o cos wołają. Od wczoraj wieczorem mam kryzys. Jeden dzień czuje sie ok a 3 dni kryzysu. To dla mnie najtrudniejsza ciąża.
To moja pierwsza ciąża, więc u mnie cisza w domu. Ja też jakoś ostatnio czuję się gorzej, ale to bardziej psychicznie. Myślę, że jak nie zobaczę dzidziusia na usg to się nie uspokoje. Dla poprawienia humoru oglądam sobie wózki. Mąż zawodowo trenuje? Ja odkąd jestem z mężem, a to już 9 lat to tak żyjemy. W dzień ma prace, wieczorem trening, a w weekend mecz. Przyzwyczaiłam sie, w sumie żyjemy tak od zawsze, ale żal mi szczególnie w lato. Wszyscy gdzieś jadą, grillują, a u nas różnie z tym bywa.
 
To moja pierwsza ciąża, więc u mnie cisza w domu. Ja też jakoś ostatnio czuję się gorzej, ale to bardziej psychicznie. Myślę, że jak nie zobaczę dzidziusia na usg to się nie uspokoje. Dla poprawienia humoru oglądam sobie wózki. Mąż zawodowo trenuje? Ja od kąd jestem z mężem, a to już 9 lat to tak żyjemy. W dzień ma prace, wieczorem trening, a w weekend mecz. Przyzwyczaiłam sie, w sumie żyjemy tak od zawsze, ale żal mi szczególnie w lato. Wszyscy gdzieś jadą, grillują, a u nas różnie z tym bywa.
Zawodowo nie ale i tak duzo czasu to zabiera. Psychicznie to ja juz w ogóle jestem do niczego. Jestem rozdrazniona i ciagle krzyczę na wszystkich ale to sie łączy z tym ze mi tak słabo. Tylko juz mi żal dzieci ze widza matkę ciagle leżąca i blada. Zero ze mnie porzytku. Chciałabym juz moc np upiec babeczki z córką. A za tydzień urodziny syna a mi weny i siły brak. Mówią ze ciążą to nie choroba.... a ja nawet sama 200m na rynek nie mogę pójść bo musze dzwonić do sąsiadów potem żeby mnie zebrali z ulicy. Chyba sobie dzisiaj poplacze.
 
Sorry ze tak marudze ale wole tutaj niż ciągle rodzinie. Boje się ze jeszcze sie dziecko nie urodziło a moje dzieci juz będą miały go dosyć bo mama ciagle złe sie czuje
 
Zaz

Zazdroszczę... u mnie bałagan, ja w piżamie, o obiedzie nawet nie myślę. Wyśle rodzinę do teściowej...
Mi z końcem 1 trymestru ;) wszystko przeszło ;) fakt czasami mi się nic nie chce ;) ale ostatnio cały czas mam jakiś przypływ energii ;) ale nie forsuje się za bardzo bo np . Jak za dużo chodzę to mojej dzidzi się nie podoba i musze odpocząć bo w głowie się kręci odrazu

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry