reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

@Ola0303 my właściwie nie używamy chusteczek tylko woda. Oskarowi pępek długo odpadał, ale właściwie niczym nie smarowałam tylko czysciłam na sucho,czasem Octenisept szedł w ruch.
Mi się krztusił, jak jadł z jednej piersi, bo szybko leciało. Czasem jak puszczał cycka to strumień w oko mu strzelił[emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Nonkatoja no my tez teraz odstawilismy chusteczki. Chociaz od poczatku uzywalam i bylo oki. Ale jak mu sie kupkanie rozkrecilo to mu sie porobily ranki:( no ale jakos sie to wygoi:)
Dzis jak mi sie zakrztusil to sie tak wystraszylam ze sie poplakalam;( masakra! Dobrze ze moja mama byla z nami w pokoju...
 
Ja dzis zakupilam te z rossmana i sa oki chociaz grubsze od pampers premium care. :) i wydaje mi sie ze mniej chlonne ale moze mi sie wydaje..
Co do dupci to dzis byla polozna i kazala odstawic chusteczki nawilzane i myc dupcie woda i smarowac grubo mascia tormentiol. Zobaczyny jak podziala. Pepuszek jeszcze nie odpadl i smarujemy od dzis piohtanina na spirytusie czy jak to sie nazywa :p
Dzis bylismy na spacerku:) poza tym dzien jak co dzien :) oprócz tego ze Franio bardzo mnie wystraszyl bo sie zakrztusil bardzo jak mu sie ulalo :( masakra..... bylam przerazona. Czy Wam tez sie to zdarza z dzieciaczkami?
Spokojnej nocki :*
O kochana moja ostatnio zwymiotowała nosem to potem oddychać nie mogła. Nie dała rady tego wykichać musiałam katarkiem odciągnąć. Teraz robie tak że odbijam ją kilka razy w trakcie karmienia i daje jejkp cyklem l dwa razy z tej samej piersi a potem dwa razy z drugiej żeby piła z pustej piersi jak woła cyca.

A co do pupy to sudokrem powinien pomóc i wietrz. Ja jestem na wielorazowych pieluchach i nie wiem co to odparzenie.
 
Eli Franiowi sie ulalo jak lezal podczas przebierania.. z tym odbijaniem to jest przerabane tak trzeba uwazac...:/
Ja karmie raz z jednej raz z drugiej piersi i max pol godziny przy cycu.
A co do sudokremu to polozna dzis powiedziala ze jesy super ale jak nie ma odparzen a jak sie pojawia to juz niekoniecznie. No i teraz mamy ta masc tormentiol i smarujemy.
 
Moja juz tak sie nie krztusi jak ja karmie pod gorke :) ewentualnie kaszlnie trzy razy, ale nie zdaze jej nawet uniesc, a ona juz placze, bo glodna dalej :)
Ola, jeszcze macie pepek?.Czy tylko nam odpadl calkiem w 5 dobie? W 7 nie bylo juz nawet mini strupka. Co do pampkow testujemy dade, na razie ok. Najbardziej mi podchodza zielone pampersy. Premium wg mnie porazka :D
 
Ola położnej się pomyliło chyba. Sudokrem ma cynk dużo cynku w składzie i dlatego jest dobry na odparzenia szybko je goi. Nie stosuje się go na zaś bo cynk nie daje skórze oddychać. Poczytaj bloga srokao :)

[emoji813] Lili 18.12.2016r [emoji813]
[emoji813] Zuza 08.07.2014 [emoji813]
[emoji813] Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
reklama
hej nocka taka sobie, mlody ciagle na cycu wisial, rano tak samo :) teraz spi z Tomkiem :)
co do chusteczek my uzywamy, ale przemywam tez wacikiem z woda :)
pepek sie zbiera do odpadniecia, bo juz ledwo sie trzyma :)
 
Do góry