reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Hej laski. Ja wczoraj o 17 znowu bylam na ip bo wody mi odchodziły, niestety były zielone do 12 w nocy walczyłam mężnie o rozwarcie ale nic zero. Chwile po 12 tętno spadlo i zrobili mi cesarkę. Tak wiec oficjalnie poród mam za sobą. Mala jest słodka. Waży 3.750 mierzy 58cm. Nie na zrobię was bo jakos mi to nie w glowie. Wubaczcie
Didi nie miej do siebie pretensji najwazniejsze jest dobro dziecka a to czy urodzilas cc czy sn nie ma tu zadnego znaczenia !

U nas akcja cyc od rana ... Mala ciagle by na cycu wisiala co jej zabralam cycka to sie darla w nieboglosy ... Brzuszek ma miekki wiec to nie od brzuszka w akcie desperacji wlaczylam w tle myszke miki i zasnela chyba ta muzyka na nia tak zadzialala bo nie daje jej ogladac tv wg mnie to za duzo bodzcow na raz dla takiego noworodka .... Teraz spi na mnie na brzuszku boje sie ruszyc zeby jej nie obudzic bo najgorsze dla mnie teraz jest to jak ona placze a ja nie wiem o co jej chodzi...
 
@perla8 trzymam kciuki:*domyslam ze jak to denerwuje kiedy nic nie chce sie ruszyc...taka bezsilnosc :(
@Luxuorius u mnie od rana bezsilnosc i chyba juz strach bo wiem ze w ciagu dwoch tygodni musze urodzic i ogarnely mnie jakieś okropne mysli...oby było wszystko dobrze i bez komplikacji.
Poszlam na spacer godzinny z mezem i juz jest lepiej. Lezymy sobie i wcinamy pierniczki :)
@creativo oby malutka byla spokojna juz :* takie maluszki sa mega delikatne..my juz mamy szumisia zakupionego ciekawa jestem jak Franio na niego zareaguje;)
 
Hej dziewczyny. Gratulacje dla wszystkich świeżo rozpakowanych mam:)
No to teraz to już tylko czekać na resztę..zaledwie kilka nierozpakowanych dziewczyn zostało..trzymamy kciuki i czekamy :)
Mi też mała dzisiaj wisi na cycku, jest spokojna, ale nie chce się odłączyć..
Miłej niedzieli.
 
Jejku dziewczyny ale mam straszną noc i pół dnia za sobą :( Szymuś chory, katar, kaszel, i chyba gardło. Je 5 minut, potem zasypia, budzi sie zaraz z okropnym płaczem, krztusi się, dławi, chwilami nie może złapać oddechu po kaszlu przez pare sekund. Normalnie jestem wykończona. Teraz na szczeście zaczął jeść i je ciut dłużej i są dłuższe przerwy między jedzeniem i nawet z tym oddechem lepiej, ale strachu się najadłam :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jejku dziewczyny ale mam straszną noc i pół dnia za sobą :( Szymuś chory, katar, kaszel, i chyba gardło. Je 5 minut, potem zasypia, budzi sie zaraz z okropnym płaczem, krztusi się, dławi, chwilami nie może złapać oddechu po kaszlu przez pare sekund. Normalnie jestem wykończona. Teraz na szczeście zaczął jeść i je ciut dłużej i są dłuższe przerwy między jedzeniem i nawet z tym oddechem lepiej, ale strachu się najadłam :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jedziecie z nim na ip? Z takimi maluchami, to nie przelewki. Ja się strasznie martwię, żeby się Baltazar nie zaraził, bo u nas wszyscy chorzy cały czas. Na razie mały jeszcze się jakoś trzyma i mam nadzieję, że nic go nie złapie, bo jak nam powiedziała pediatra, u takich maluchów, to tylko leczenie szpitalne.
 
Do góry