reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

juz bym chciala zeby u mnie cos sie zaczelo dziac. mimo wszystko powinnam sie wyrobic przed joshi ale pewadopodobnie creativo ubiegnie nas obie...podobnie eli!
zaczynam myslec ze to przez moje lenistwo! musze mniej drzemac a wiecej chodzic po schodach!:) na sex mam tyle ochoty co na sprzatanie czyli zero:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja to mysle, ze to nie ma nic do rzeczy one same wiedza kiedy chca wyjsc ;) moglaby jeszcze zaczekac tydzien to bym wszystko dopiela na ostatni guzik no ale .... Trudno sie mowi

Skurcze mam co 20min 1minutowe

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
ale moj maly ma leniwy dzien...niby smyra, ale rzadko i delikatnie, jak nie on, jem slodkie i nic, poczekam do wieczora, jesli sie nie ruszy to jade na ip

jak z aktywnoscia Waszych smykow dzis?
 
juz bym chciala zeby u mnie cos sie zaczelo dziac. mimo wszystko powinnam sie wyrobic przed joshi ale pewadopodobnie creativo ubiegnie nas obie...podobnie eli!
zaczynam myslec ze to przez moje lenistwo! musze mniej drzemac a wiecej chodzic po schodach!:) na sex mam tyle ochoty co na sprzatanie czyli zero:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja? Neeeee [emoji13]

Lux coś tam się rusza.. oo specjalnie dla ciebie mi kopki sprzedaje właśnie. .

Ej a ja piątego mam się położyć na oddział i coo nie zobaczę jak się dzieci cieszą z Mikołajkowych prezentów? Buuu [emoji21]

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
ale moj maly ma leniwy dzien...niby smyra, ale rzadko i delikatnie, jak nie on, jem slodkie i nic, poczekam do wieczora, jesli sie nie ruszy to jade na ip

jak z aktywnoscia Waszych smykow dzis?
Mój Franek właśnie ma czkawke ;) wieczorem najbardziej daje popalić. może dziś taki dzień i chce sobie pospac nie martw się na zapas. a musicie liczyć ruchy ? ja musze ale zapominam i wpisuje na oko :sorry2:
 
Tez mam dziś lenia, kawę zrobiłam :). Muszę iść po ryż do gołąbków to może sie rozkrecę. I chyba poszukam przepis na placka z dżemem, bo mam sporo w lodowce i szkoda a miejsce zajmuje.
 
Ja? Neeeee [emoji13]

Lux coś tam się rusza.. oo specjalnie dla ciebie mi kopki sprzedaje właśnie. .

Ej a ja piątego mam się położyć na oddział i coo nie zobaczę jak się dzieci cieszą z Mikołajkowych prezentów? Buuu [emoji21]

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡

W tym roku egoistycznie - sama sobie prezent zrobisz :) bobasowy!

Chyba też pojadę 5go do szpitala aby być przed terminem - 10gru na obserwacji.
Bo wcześniej to szkoda mi weekendu.
No chyba że samo z siebie zacznie się dziać.
Oby mnie przyjęli - mam pisemko od diabetologa z aluzja aby mnie wcześniej przyjęli.

To powodzenia!
 
reklama
@klarolina macica trenuje przed porodem

@Mamajasia25 w momencie gdy dziecku dojrzewają płuca i mózg osiąga optymalny rozmiar, dziecko wysyła sygnał do matki że nastał czas porodu. Więc, można próbować wygonić wcześniej ale nie gwarantuje to sukcesu. Samo sobie wybierze datę urodzenia.
Z naturalnych wspomagaczy to tzw 4S czyli seks schody sprzątanie spacer.


Nie mogę usnąć przez tę głowę :(

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡

Gdzieś widziałam, że Angole mają jeszcze S jak Spicy food:) Niestety ja ostrego żarcia nie tykam.

podobno kobieta pod koniiec ciazy budzi sie tyle razy ile razy bedzie sie dziecku budzilo...ja sie klade o 22 i budze 3 razy ok. 00:15-00:30, 4:15-4:30 i 6:00-6:30 idealnie. ciekawe czy Zosia bedzie sie tak samo budzila?;)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Ja w pierwszej ciąży nie budziłam się nigdy, a córka co 3 godziny jak w zegarku:) Teraz budzę się czasem i co godzinę i nie chciałabym żeby ta wróżba się spełniła:)

A dzisiaj rano byliśmy na USG, potem spacer, galeria i jeszcze zaniosłam zwolnienie do pracy. Babka z HR zdziwiona że jeszcze jestem w dwupaku:) Na USG jechaliśmy tramwajem i trochę szybko na niego szłam, prawie biegłam, potem bolało mnie trochę podbrzusze ale już przeszło.
 
Do góry