reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Creativo już jesteś bardzo blisko na pewno trzymaj się:happy:oby poszło szybko jak już się rozkręci. Zazdroszczę..:wink: jak ja już bym chciała mieć Frania przy sobie :)
No z tym goleniem jest przerabane..:sorry2:
Ja nie jestem tak optymistycznie nastawiona cos czuje, ze to potrwa kilka dni [emoji23]

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie póki co bez zmian, brak energii, nocka do kitu, ale nie narzekam już, słoneczko za oknem poprawia humor, mąż myje okna więc jest ok :D

Creativo, pewnie niedługo się zacznie, kciuki zaciśnięte:)
Mi wczoraj siostra myła okno w pokoju:) Dobrze ze są osoby które mogą pomóc i nas wyręczyc. Ja dziś nawet poszłam do sklepu i zakupiłam jakieś drobne ozdoby świąteczne bo czuje ze potem już nie będę miała na to czasu. Pokój przygotowany :tak:
 
Byloby mi latwiej zrozumiec to porownanie gdybym kiedykolwiek w gorach byla [emoji41] [emoji23]

Poki co nie sa co 10min nawet wiec wydaje mi sie, ze jeszcze to potrwa a odczucia mam tak jak opisujesz rosnie rosnie rosnie apogeum i odpuszcza powoli
Ale fakt coraz mocniejsze sa malo tego chlodno mi sie zaczelo robic ... Rano dreszcze mialam a ostatnio mi wiecznie goraco bylo

thgfflw1k3inkyc3.png
No to żeby się już rozkręciło, bo skoro ma boleć, to niech prowadzi do spotkania z malutką. :happy:
 
Antopie ja Cię raczej nie prześcigne, bo u mnie oprócz napinania brzucha nic się nie dzieje. Nic totalnie nic.[emoji17]

Co do golenia, to nie mam już wizyt, więc się nie przemeczam z goleniem. Jak się zacznie, to pod prysznic i mąż mnie raz dwa trzy ogoli[emoji6]

Creativo też myślę, że u Ciebie to już niedługo [emoji4]

Joshi jeszcze trochę i zobaczysz swoje maleństwo i przy okazji będziecie mieli niespodziankę[emoji7]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wiec .laski.
Oficjalnie ustalona data 14 grudnia godzina 8 rano przyjecie na szpital. Przygotowanie do cc I ok 9 ciecie .
Tatus oczywiscie ze mna na sali.
W piczku nie zagladal ufff [emoji23]
Ale usg machnol
Mamy 2530g [emoji41]. 35 tydzien.
Takze nie jest zle !!! Odetchnelam.
Nawet jak by pomiar sie z usg troche roznil to ok 3 kg I tak bedziemy mieli.
Senior z racji ze to on bedzie szefem przy stole wolal zbadac mnie sam I kiedy zaczelam panikowac ze to 3 cc I sie boje ze komplikacje ze nie chce umierac [emoji23][emoji23][emoji23] to powiedzial ze nikt zabijac mnie nie bedzie przeciez I mam dwojke dzieci w domu takze wrocic musze [emoji6][emoji6][emoji6]

6 grudnia na 16 jeszcze raz kontrola u seniora a pozniej to juz tylko czekac na m9ja niespodzianke.
Bo oczywiscie dalej zostalam kinder niespodzianka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Dzis polozne niemki mowily mi jakie po polsku znaja slowa.
- czesc
- Pa pa
- dzien dobry
- dobrze
- zle
I najlepsze
QRWA [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
usmialam sie :D super masz ta date, zazdroszcze, bo wiesz, kiedy dziec wyjdzie :D a ja pewnie przenosze, no cos tak kuzwa czuje!
 
usmialam sie :D super masz ta date, zazdroszcze, bo wiesz, kiedy dziec wyjdzie :D a ja pewnie przenosze, no cos tak kuzwa czuje!
Ja też tak czuję, że przenoszę. Już wywiad robiłam i moja mama przynajmniej jedną ciążę przenosiła, a nie oszczedzała się. Z bratem prosto z pracy na porodowke pojechała[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tak czuję, że przenoszę. Już wywiad robiłam i moja mama przynajmniej jedną ciążę przenosiła, a nie oszczedzała się. Z bratem prosto z pracy na porodowke pojechała[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
ja po prostu wiem, ze bede ostatnia, kuzwa 31 grudnia urodze zobaczycie :D bo ja to zawsze na szarym koncu musze byc
 
reklama
Ja nie jestem tak optymistycznie nastawiona cos czuje, ze to potrwa kilka dni [emoji23]

thgfflw1k3inkyc3.png
juz bym chciala zeby u mnie cos sie zaczelo dziac. mimo wszystko powinnam sie wyrobic przed joshi ale pewadopodobnie creativo ubiegnie nas obie...podobnie eli!
zaczynam myslec ze to przez moje lenistwo! musze mniej drzemac a wiecej chodzic po schodach!:) na sex mam tyle ochoty co na sprzatanie czyli zero:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry