reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Kurczę, nie mogę już dluzej chodzić w tej ciąży. Już drugie rajstopy podarlam naciągając. Przegrywają z moim brzucholem.

Co do słodyczy to staram się ich po prostu nie trzymac w domu bo kiedy są pod ręką to nie umiem się powstrzymać. Oficjalnie jestem wielkim wrogiem białego cukru i nie używam go do swoich wypieków ale niestety cały czas jestem lasuchem i jak jest okazja i jednak słodycze pod ręką to nie znam umiaru :|
 
reklama
Witam sie wieczorną porą. To jest moja trzecia proba odpisania. Raz przerwala mi Rozalka a raz mi cały post poszedl wiecie gdzie.

Wczoraj mala miala ta krew pobrana i niestety poziom wzrósł. Na szczescie byl jeszcze w normie do 20 wiec nas puscili do domu. Jutro kontrola czy dalej rosnie. Przez to ze musialam z małą jeździć autobusami itd a potem jeszcze skierowanie zalatwic na badania i zakupy to wieczorem zaczelam strasznie krwawic i okropnie bolal mnie brzuch i krok . dzis bylam u gina na zastępstwie bo moj dalej sie urlopuje. Przepisal mi czopki przeciwzapalne i przeciwbolowe i masc od grzybków bo cos zalapalam jak bylam z Rosalie w szpitalu. Oczywiście mnie nie zbadal od dołu tylko na wyczucie mi przepisał leki :/ dobrze ze polozna u mnie byla to mnie obejrzala i sprawdzila czy mi sie krwiak nie robi. Mowi ze jedna strone mam powiekszona i ona nie wie dlaczego bo nie ma wziernikow i nie moze zobaczyc co tam glebiej sie dzieje. Jak mi do piatku nie przejdzie po tych czopkach to musze znowu isc. Jesli ktokolwiek wierzyl ze obedzie sie bez komplikacji u mnie to byl w błędzie ;) nawet mi sie kląć nie chce. Ide was nadrabiac


 
Dzisiaj obleciałam dwie galerie w poszukiwaniu stanika do karmienia. I powiem Wam, że to co znalazłam to woła o pomstę do nieba. Czy producenci tego widzą później te kobiety w stanikach, które im proponują? Przecież w większości piersi wyglądają jak uszy jamnika. Nie wposminając, że atrakcyjne dla oka to też one nie są.... Ja rozumiem połóg, i tak kisi sie kobita w domu etc. Ale kurcze nawet dla własnego dobrego samopoczucia miło coś ładnego na siebie włożyć!

Czy tylko ja tak wybrzydzam?
Ja kupiłam naprawdę ładny, usztywniany stanik w Happy Mum w Bonarce. Kosztował chyba 100 zł. Na razie wzięłam jeden, bo nie mam pewności co do rozmiaru jak zacznie się laktacja. Jakby coś, to tam jest wybór bielizny, choć nie powala, bo to jednak sklep dla przyszłych mam.

a mi lekarka gada, ze za duzo przytylam....wtf?
Twoja lekarka normalna nie jest. Wiadomo, że biorąc pod uwagę Twoje kształty przed ciążą, to nie powinnaś za dużo przytyć, ale też ciężko oczekiwać, że nic nie przytyjesz. Myślę, że 6 kg to idealny wynik; tak naprawdę nie masz nic na plusie, bo dziecko z wodami, łożyskiem itp. waży około 9 kg.
 
Witam sie wieczorną porą. To jest moja trzecia proba odpisania. Raz przerwala mi Rozalka a raz mi cały post poszedl wiecie gdzie.

Wczoraj mala miala ta krew pobrana i niestety poziom wzrósł. Na szczescie byl jeszcze w normie do 20 wiec nas puscili do domu. Jutro kontrola czy dalej rosnie. Przez to ze musialam z małą jeździć autobusami itd a potem jeszcze skierowanie zalatwic na badania i zakupy to wieczorem zaczelam strasznie krwawic i okropnie bolal mnie brzuch i krok . dzis bylam u gina na zastępstwie bo moj dalej sie urlopuje. Przepisal mi czopki przeciwzapalne i przeciwbolowe i masc od grzybków bo cos zalapalam jak bylam z Rosalie w szpitalu. Oczywiście mnie nie zbadal od dołu tylko na wyczucie mi przepisał leki :/ dobrze ze polozna u mnie byla to mnie obejrzala i sprawdzila czy mi sie krwiak nie robi. Mowi ze jedna strone mam powiekszona i ona nie wie dlaczego bo nie ma wziernikow i nie moze zobaczyc co tam glebiej sie dzieje. Jak mi do piatku nie przejdzie po tych czopkach to musze znowu isc. Jesli ktokolwiek wierzyl ze obedzie sie bez komplikacji u mnie to byl w błędzie ;) nawet mi sie kląć nie chce. Ide was nadrabiac


Oj bidulo i znowu jakieś problemy ze zdrowiem. Mam nadzieję, że szybko pozbędziesz się wszelkich dolegliwości.
 
Ja kupiłam naprawdę ładny, usztywniany stanik w Happy Mum w Bonarce. Kosztował chyba 100 zł. Na razie wzięłam jeden, bo nie mam pewności co do rozmiaru jak zacznie się laktacja. Jakby coś, to tam jest wybór bielizny, choć nie powala, bo to jednak sklep dla przyszłych mam.


Twoja lekarka normalna nie jest. Wiadomo, że biorąc pod uwagę Twoje kształty przed ciążą, to nie powinnaś za dużo przytyć, ale też ciężko oczekiwać, że nic nie przytyjesz. Myślę, że 6 kg to idealny wynik; tak naprawdę nie masz nic na plusie, bo dziecko z wodami, łożyskiem itp. waży około 9 kg.

No właśnie i ja się skusiłam na jeden, usztywniany. Nawet jeśli się okaże, że będzie za mały to spokojnie poczeka sobie jak przestanę karmić. jest na tyle ładny i fajny, że moge go nosic normalnie, jako nie do karmienia.

Lux: co to jest 6 kg! To tyle co ja przytyłam w I trymestrze. Ale fakt zaczynałam na sporej niedowadze, więc nawet to +16 kg nie jest ogromną tragedią.

Creativo: czyżbyś szykowala się na porodówkę następna? :)

Aneta: Czy Ty nareszcie nacieszysz się brakiem kłopotów zdrowotnych (swoich, małej, małego?). Co rusz to coś u Ciebie. Trzymaj się dzielnie!

Ja miałam dzisiaj ambitny plan dopadnięcia mojego M celem przyspieszenia porodu. Tylko M przepadł. Zostałam sama z naleśnikami ze szpinakiem... a to na wywołanie chyba niewiele pomoże...
 
reklama
W tym amoku az popakowalam zamowienia ktore sa gotowe do wyslania i popisalam adresy mama ogarnie jak cos [emoji14] ide jeszcze torbe dopakowac ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Do góry