reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

lenam to chyba halny tak daje w kość. U mnie D chodzi nabuzowany i o wszystko się kłócimy i mój mały jakiś niesforny, pomimo, że to naprawdę grzeczne dziecko.
majka dla mnie obiad bez mięsa, to nie obiad.
 
reklama
Lenam ja bym juz nie dala rady pojsc na zakupy. Wieczorne wyjscie do Zabki mnie zmeczylo a mam ze 150m:) no moze 200?
u mnie na wywolanie chyba by spacery podzialaly bo czuje wyrazny nacisk wtedy. Od jutra chodze po schodach zamiast jezdzic winda a mieszkam na 4;)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Iza, Creativo jak się ma sytuacja u was? Dajcie znac bo się stresuje
My dalej w dwupaku [emoji41]

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Hej dziewczyny
No ja już jestem donoszona i wręcz mam przykazane chodzenie na spacery, sprzątanie na kolanach i aktywne przytulanie z mężem ;) jak nie to czeka mnie szpital po terminie a tego chciałabym uniknąć.

Majka z porad położnej a mojej douli to:
- 3x2 wiesiołek w tym wieczorna dawka dopochwowo
- ćwiczenia na więzadła macicy tzw spinning babies
- 4S spacery sprzątanie seks schody
- masaż krocza (i blizny u mnie)
- dużo asertywności ;)

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
Do góry