reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam się niedzielnie[emoji1]

Grama, Majka mam nadzieję, że już w domkach odpoczywacie.

Anetka, synek wygląda świetnie. Super kostium.

Krasnal cudowne prezenty. Aż żałuję, że nie będę miała takiej imprezy.

Ktg jeszcze nie miałam. Mi położna powiedziała, że w dniu terminu mam jechać na ktg.

My dziś byliśmy na kilku cmentarzach, żeby zapalić znicze. Jeszcze dziś jedziemy na jeden, żeby pospacerować i zapalić ostatnie na dziś znicze. Jutro też jedziemy na cmentarze. Generalnie u mamy się objadłam[emoji4]

Miłego wieczoru [emoji9]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to ja miałam do tej pory 4 wizyty u lekarza. Ostatnia we wrześniu i teraz bedzie 17- ego. A tak to byłam u położnej , anestezjolog i dietetyczki. Usg u innej pani doktor specjalistki od przegród. Ktg miałam dwa razy przez skurcze. I tyle ich opieki.
no bo co kraj to obyczaj,ale jestes juz blizej niz dalej :)
 
Witam się niedzielnie[emoji1]

Grama, Majka mam nadzieję, że już w domkach odpoczywacie.

Anetka, synek wygląda świetnie. Super kostium.

Krasnal cudowne prezenty. Aż żałuję, że nie będę miała takiej imprezy.

Ktg jeszcze nie miałam. Mi położna powiedziała, że w dniu terminu mam jechać na ktg.

My dziś byliśmy na kilku cmentarzach, żeby zapalić znicze. Jeszcze dziś jedziemy na jeden, żeby pospacerować i zapalić ostatnie na dziś znicze. Jutro też jedziemy na cmentarze. Generalnie u mamy się objadłam[emoji4]

Miłego wieczoru [emoji9]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
my jutro poobjezdzamy, ale malo,bo ja zesikam jak dluzej pochodzimy :D
 
Przytulam. Tak niestety tych szpitalach jest. Dobrze że już po.
Wizyty mam nadal co 4 tyg ale pewnie od przyszłej będzie co dwa. a poza tym wybieram sie prywatnie do ordynatora szpitala w którym chcę rodzić.
Eli a byłaś już u niego na jakiejś wizycie? Bo też rozważalam taka opcje żeby pójść ze dwa razy do ordynatora ale gdzieś tam usłyszałam, że oni nie lubią jak ktoś do nich idzie nagle przed porodem i ze wcale To nie przynosi żadnych plusów wtedy. No I w zasadzie zastanawiam się co bym miała mu powiedzieć na takiej wizycie, w sensie,że po co przyszłam? Jak Ty to planujesz?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nadal chodzę co 4 tyg. Wizyta z usg zawsze za 120zl + 2 razy te większe usg po 200zl. Ktg mogę robić prywatnie tam koszt 40zl ale lekarka nie widzi potrzeby mimo że to jej gabinet i kasa dla niej i tak jak w poprzedniej ciąży kazała mi po 37 tyg udać się na ktg do szpitala gdzie będę rodzic - ona tam pracuje. W poprzedniej ciąży sama mnie tam w poradni przyjmowała już na nfz... ja bym za ktg nie placila tylko robiła w szpitalu bądź przychodni - należy nam się to

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie teraz wizyta ma być po 2-3 tygodniach, to zależy jak się wbiję do lekarza, planuję jakoś pod koniec 36 tc, do tej pory była co 4 tygodnie. My nigdzie jutro się nie wybieramy, cyba ze gdzieś na miasto na obiad. Cmentarze mamy 100 km i 200 km od nas więc na pewno nie będziemy jechać.
 
Ale drukujecie. Ja dzisiaj mało czasu mam :(
Jestem u rodziców bo tylko tu są groby.
Wracam w środę.
Mąż na l4.
Czuję się źle, kości mnie bolą. Cały dzień bym spała.

Jak ktoś ogląda top model to odpadnie w ten lub w następny wtorek Natalia Karabasz, wpadłam na nią dzisiaj w Biedronce. Zmieszana była, uciekała wzrokiem od wszystkich, kupiła chleb i prawie z biedry uciekła. No cóż nago wystąpiła w TV to pewnie się wstydzi teraz. Oby w szkole jej nie dokuczali.....
No chyba że na święta przyjechała... Nie wiem.... Może jeszcze w top model zostanie.
Idę spać kochane, jutro znów pełno na głowie.
Jak coś się będzie działo typu szpital, poród (oby u was jeszcze nie) to na fejsa dajcie znać. Zanim ją się przekopie przez forum wieki miną.
Trzymajcie się buziaki!!!!!
 
reklama
Wesolego halloween dziewczyny [emoji6]
1477948096-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry