reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam, witam... o ile w dzień nadal nie czuje ze jestem w ciazy tak w nocy nie moge sie przekrecac juz. A najlepsze jest To ze ten mój brzuch taki czarodziejski, widzę że rosnie troche albo kształt mu się zmienia a mam dopiero 90 na wys pepka. Nie wiedziałam że kiedykolwiek przyjdzie taki czas w którym powiem że 90 cm w pepku to Moze za mało ha ha.

Lenam ja bardziej niż nierozpoznania odejścia wód bardziej się boję nierozpoznania odejścia czopa. Jak to w ogóle wyglada?

Jade dzisiaj do super pharm mam nadzieję że został nam choc
Fakt, jeszcze ten czop. To chyba poznam. Mam nadzieję;) najwyżej będę was lub położną męczyła pytaniami.
 
reklama
A ja mam pytanko myslicie, ze 400zl za sesje w plenerze to duzo ? W cenie sa juz wywolane zdjecia i zdjecia na plycie

thgfflw1k3inkyc3.png
Jak dla mnie to niedrogo, ale w każdym mieście inne ceny.
 
Ja płacę 2000, ale mam nadzieję, że nie będę żałować i że będę miała komfort psychiczny. Cóż chyba wolę ciut zaoszczędzić na wyprawce i mieć położna.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Jasna sprawa, że własna położna to komfort. I sama też się zdecydowałam taką opłacić. Tylko kwotą jestem delikatnie mówiąc zaskoczona. Ja rodzę w Krakowie, więc powiedzmy że też miasto spore i nie należące do najtańszych, i położna kosztuje do 1.000 zł. Nie spotkałam się z wyższymi stawkami. I uważam, że jak na pakiet usług które się w tym tysiącu mieszczą (wizyta przed porodem, poród, wizyta po porodzie w domu żeby sprawdzić czy aby nie płaczemy z bezradności razem z dzieckiem) to jest to suma chyba adekwatna. 2 tusiące czy 3 tysiące to bardzo dużo. Podejrzewam, że dla większości mam ZA dużo.
Ale zgadzam się, że lepiej zaoszczędzić gdzies indziej, a jednak pozwolić sobie na swoją położną. Bądź co bądź ma przyprowadzić nam cało i zdrowo Malucha na świat!!!! :)
 
Jasna sprawa, że własna położna to komfort. I sama też się zdecydowałam taką opłacić. Tylko kwotą jestem delikatnie mówiąc zaskoczona. Ja rodzę w Krakowie, więc powiedzmy że też miasto spore i nie należące do najtańszych, i położna kosztuje do 1.000 zł. Nie spotkałam się z wyższymi stawkami. I uważam, że jak na pakiet usług które się w tym tysiącu mieszczą (wizyta przed porodem, poród, wizyta po porodzie w domu żeby sprawdzić czy aby nie płaczemy z bezradności razem z dzieckiem) to jest to suma chyba adekwatna. 2 tusiące czy 3 tysiące to bardzo dużo. Podejrzewam, że dla większości mam ZA dużo.
Ale zgadzam się, że lepiej zaoszczędzić gdzies indziej, a jednak pozwolić sobie na swoją położną. Bądź co bądź ma przyprowadzić nam cało i zdrowo Malucha na świat!!!! :)
Ja jestem tego samego zdania
Za 2-3tys to moglaby polozna czary odprawiac przy porodzie ;) ale to tez zalezy od czlowieka dla jednego to malo dla drugiego duzo u nas w szpitalu nie ma opcji wlasnej poloznej no chyba, ze bylaby za osobe towarzyszaca ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Jasna sprawa, że własna położna to komfort. I sama też się zdecydowałam taką opłacić. Tylko kwotą jestem delikatnie mówiąc zaskoczona. Ja rodzę w Krakowie, więc powiedzmy że też miasto spore i nie należące do najtańszych, i położna kosztuje do 1.000 zł. Nie spotkałam się z wyższymi stawkami. I uważam, że jak na pakiet usług które się w tym tysiącu mieszczą (wizyta przed porodem, poród, wizyta po porodzie w domu żeby sprawdzić czy aby nie płaczemy z bezradności razem z dzieckiem) to jest to suma chyba adekwatna. 2 tusiące czy 3 tysiące to bardzo dużo. Podejrzewam, że dla większości mam ZA dużo.
Ale zgadzam się, że lepiej zaoszczędzić gdzies indziej, a jednak pozwolić sobie na swoją położną. Bądź co bądź ma przyprowadzić nam cało i zdrowo Malucha na świat!!!! :)
Dla mnie to też nie jest mało, a wręcz przeciwnie, ale cóż poradzę. Już się zdecydowałam, pieniądze odłozyłam i czekam na porod[emoji4].

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wogóle mój szalony mąż musi w połowie listopada wyjechać za granicę i już miałam panikę w oczach, ale już rozmawiał z moją mamą, że na ten czas przyjedzie do mnie. Jak nie zdazy na porod, to nie wiem co mu zrobię.[emoji21][emoji41]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie przy poprzednim porodzie miałam umowę z polozna koszt 1000zl płatne przy wypisie. Niestety podczas porodu mała nie wstawila się w kanał i doszły inne perypetie i skończyło się na cc. Powiem tak polozna opłacona super sprawa ale moja trochę za mocno naciska na poród sn i nawet ordynator wpadł do mnie na salę po interwencji chyba lekarki która była na zmianie że ja nie dam rady urodzić sn bo to się źle skończy... nie chce źle oceniać położnej ale ona chciała za wszelką cenę żebym urodzila sn bo ona dostanie tysiaka. W efekcie miałam szybkie nerwowe cc i w drugiej dobie polozna ta moja miała dyżur i przyszła od niechcenia 1 raz do mnie i cały czas mówiła że mogłam urodzić sn... dla mnie to było już nie fajne... skoro lekarka z dyżuru + mąż ściągnął moja gin po 6h meczarni i złego obrazu ktg + ordynator stwierdzili jednoznacznie że cc a ona dalej swoje...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zapytalam jeszcze w jednym miejscu o te zdjecia wolalabym w studio bo wtedy nie bylibysmy zalezni od pogody a wiadomo teraz z nia ciezko ... W dodatku luby pracuje na zmiany wiec pora dnia tez tu nie gra roli za bardzo pomijam fakt, ze zdjecia tej dziewczyny podobaja mi sie bardziej bo sa pieknie obrobione pod wzgledem graficznym ma mi dac znac pozniej bo teraz akurat ma sesje ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Do góry