reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

aha jak bylam po l4 to podalam nazwe leku na refluks i ginka mowi, ze mam to zakupic dopiero jak reflux nie da mi zyc i syrop, ktory mam przestanie pomagac...zobacze jaka nocka bedzie
 
reklama
Kupię sobie dzisiaj ten ciśnieniomierz i jeśli tylko coś mi skoczy w górę za bardzo, to najwyżej pojadę na ip. Zawsze będę się czuła pewniej, że mam to pod kontrolą, a jeśli nic złego się nie wydarzy, to doczekam te 2 tygodnie do wizyty i o wszystko lekarza wypytam :)
Dobra decyzja! Kup :) jak zacznie skakać i będzie 140/90 to na ip. Trzymam kciuki, żeby ciśnienie trzymało się normy. U mnie chronicznie ok 130 :/
 
Antiope ja tam Cie doakonale rozumiem ze sie denerwujesz. Jak ja zostawiam mlodego tam to caly czas nosze tel przy tylku. Fakt ze trzeba troche odpuscic ale sytuacje tez musisz kontrolować. Bedzie dobrze. Jak masz jakies watpliwosci czy szyc czy nie zabierz go do lekarza i niech zdecyduje. I przygotuj sie ze co i rusz bedzie cos sie dzialo. Tak to juz niestety jest jak wypuscimy te nasze pisklaki spod skrzydel ;) trzymaj sie.

Anio ja mam tak jak joshi. U mnie co 3-4 tyg kontrola moczu wagi i cisnienia u lekarza. Nie puchne ale sporo tyje bo malo sie ruszam. Raz mi sie zdarzylow szpitalu miec bialko w moczu dwa tyg temu to codziennie rano mnie wazyly i cisnienie sprawdzali i dwa razy mocz badali. Polezalam pod kroplowka i ok




 
Witam się z pięknej Hiszpanii[emoji4] Pogoda w sam raz dla mnie. Dziś trochę na plaży posiedzielismy, ale głównie w cieniu. Woda cieplutka:)

Wczoraj jak padłam po podróży, to w nocy przytuliłam się do męża i mówił, że Młody skopał go po plecach [emoji23][emoji23][emoji23] albo było mu za ciasno albo chciał się z tatą pobawić jak mama spała[emoji6]

Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki z dolegliwościami[emoji9]

Miłego wieczoru[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ma przecięte wzdłóż skrzydełka nosa i jeszcze w górę. Nieładnie to wygląda.

Antiope u nas ostatnio była historia też z głębokim rozcięciem na twarzy i się zastanawiałam czy brać młodą do prokocimia ale zakleiłam jej to stripem takim plastrem do zamykania ran, przez kilka dni wymieniałam i super się zagoiło, teraz jej to maścią na blizny smaruje, żeby jak najmniejszy ślad został.

Kupię sobie dzisiaj ten ciśnieniomierz i jeśli tylko coś mi skoczy w górę za bardzo, to najwyżej pojadę na ip. Zawsze będę się czuła pewniej, że mam to pod kontrolą, a jeśli nic złego się nie wydarzy, to doczekam te 2 tygodnie do wizyty i o wszystko lekarza wypytam :)

A jak tam u Ciebie z piciem wody?? organizm "przechowuje" najwięej wody, kiedy jej za mało dostarczamy, może pij więcej przez pare dni i zobaczysz czy to nie to!
 
Wracają mi problemy z wysokim tętnem. Mam teraz 101 uderzen na minute. Nie chce brac tabletek w ciazy regulujacych puls bo nie sa za dobre dla ciazy :( niby mam brac w pogorszeniu w razie czego ale sie boje i nie wiem co gorsze. Serce mi na razie "nie lata". Cieszylam sie do tej pory bo od początku ciazy puls w granicach 80. A teraz jest coraz wyzszy co pare dni..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z pięknej Hiszpanii[emoji4] Pogoda w sam raz dla mnie. Dziś trochę na plaży posiedzielismy, ale głównie w cieniu. Woda cieplutka:)

Wczoraj jak padłam po podróży, to w nocy przytuliłam się do męża i mówił, że Młody skopał go po plecach [emoji23][emoji23][emoji23] albo było mu za ciasno albo chciał się z tatą pobawić jak mama spała[emoji6]

Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki z dolegliwościami[emoji9]

Miłego wieczoru[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
moj tak szaleje w brzuchu, ze mam wrazenie, ze dyskoteke se zrobil :D
milego pobytu :)
 
Witam się z pięknej Hiszpanii[emoji4] Pogoda w sam raz dla mnie. Dziś trochę na plaży posiedzielismy, ale głównie w cieniu. Woda cieplutka:)

Wczoraj jak padłam po podróży, to w nocy przytuliłam się do męża i mówił, że Młody skopał go po plecach [emoji23][emoji23][emoji23] albo było mu za ciasno albo chciał się z tatą pobawić jak mama spała[emoji6]

Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki z dolegliwościami[emoji9]

Miłego wieczoru[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Zazdroszcze!!!

Wracają mi problemy z wysokim tętnem. Mam teraz 101 uderzen na minute. Nie chce brac tabletek w ciazy regulujacych puls bo nie sa za dobre dla ciazy :( niby mam brac w pogorszeniu w razie czego ale sie boje i nie wiem co gorsze. Serce mi na razie "nie lata". Cieszylam sie do tej pory bo od początku ciazy puls w granicach 80. A teraz jest coraz wyzszy co pare dni..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

a tsh robiłaś ostatnio, może ci tarczyca w kość daje, ja zawsze jak mi tsh spada i wpadam w nadczynność to lawinowo tętno w górę nawet do 100-120 uderzeń, tylko tyle że ja poniżej 70-80 normalnie nie schodzę!
 
Zazdroszcze!!!



a tsh robiłaś ostatnio, może ci tarczyca w kość daje, ja zawsze jak mi tsh spada i wpadam w nadczynność to lawinowo tętno w górę nawet do 100-120 uderzeń, tylko tyle że ja poniżej 70-80 normalnie nie schodzę!
Tak, wynik mam 2,3 tak wiec w normie.

Teraz tak od paru dni mam, najpierw 90 teraz 100..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobietki. Dopiero się witam bo jestem padnięta, byłam z klasą syna na "spacerze" jeżeli tak to można nazwać, ponad godzina w jedną stronę zanim doszliśmy do celu i z powrotem to samo..później odwiedziliśmy fryzjera itp. i się przespałam, ale do tej pory czuje zmęczenie, chyba sobie już odpuszczę takie wycieczki, niech teraz inni pochodzą;)

Chyba zapamietacie mnie jako "ta od ZUS-u" od dwóch msc nie dostałam żadnej wpłaty z ZUS Zadzwonilam dopytac, okazało się ze nie wpłynęło do nich przedłużenie zwolnienia od 18 lipca. Ja mam dosc

Co do ZUS-u to tak to z nimi niestety jest, trzeba ich pilnować, ja też czekałam 2 miesiące na wypłatę, w końcu zadzwoniłam do nich i okazało się, że moja wypłata została wysłana na mój adres zameldowania, pod którym nie mieszkam, druga również, choć Pani z ZUS-u mówiłą, że jeśli wynagrodzenie było na konto to zasiłek też tak będzie:dry: zadzwoniłam na pocztę, jedną wypłatę odebrałam, musiałam po nią jechać, a drugą zdążyli w międzyczasie odesłać do ZUS-u, ZUS natomiast twierdzi, że żadnego zwrotu jeszcze nie dostał..i weź tu bądź mądry.. ale będę dzwonić i wyjaśniać do skutku, należy się więc nie odpuszczę
 
Do góry