reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Widze produkcja jeszcze nie ruszyła dzis. Zgadzam się z czarownica. Ja obciazenie glukoza juz 4 razy mialam i zalecenia zawsze takie same. Nie zmieniac diety przed jesc to co zawsze i minimum 8 h przed byc na czczo. W tym badaniu jest wlasnie taki sens zeby zobaczyc jak organizm reaguje na duza dawke glukozy. Jeśli jest sie zdrowym to tak czy siak organizm bedzie sobie radzil z glukoza a jesli ma sie jej nietolerancje to po dwoch kanapkach ciemnego pieczywa mozna miec cukier wysoki w kosmos. Wiem bo juz 3 raz to przechodzę ;) tak ze nie stresowac sie dziewczyny :)

Antiope powodzenia dla synka o Ciebie. Bedzie dobrze :) jade po zakupy dla dzieci. Mam nadzieję ze dam rade bo mała tak sie wygina w brzuszku ze masakra. Caly czas takie fale mi przez brzucho przechodzą ;)


 
reklama
Witam się i ja, chociaż raczej nie będę się przez kilka najbliższych dni udzielać... Wczoraj otrzymaliśmy z mężem straszną wiadomość o śmierci naszego kolegi, przez co jakoś nie mogę dojść do siebie. Facet młody (27 lat), zawsze uśmiechnięty, towarzyski, a nikomu nie dał nigdy odczuć, że w ogóle mu przez myśl przechodzi odebranie sobie życia. Nie potrafię tego przeżyć. Jutro jedziemy do rodziny, może w sobotę odbędzie się już pogrzeb. Ogólnie potrzebuję towarzystwa, jakiejś odskoczni od złych myśli, zwłaszcza teraz. W nocy spać nie mogłam, wstałam dość wcześnie i chyba się zaraz za sprzątanie wezmę, żeby mieć tylko jakieś zajęcie.
Nie nadrobiłam zaległych stron, ale coś o glukozie wyczytałam mimochodem, więc jeśli któraś dzisiaj przechodzi przez te badania, to trzymam kciuki.
 
Witam się i ja, chociaż raczej nie będę się przez kilka najbliższych dni udzielać... Wczoraj otrzymaliśmy z mężem straszną wiadomość o śmierci naszego kolegi, przez co jakoś nie mogę dojść do siebie. Facet młody (27 lat), zawsze uśmiechnięty, towarzyski, a nikomu nie dał nigdy odczuć, że w ogóle mu przez myśl przechodzi odebranie sobie życia. Nie potrafię tego przeżyć. Jutro jedziemy do rodziny, może w sobotę odbędzie się już pogrzeb. Ogólnie potrzebuję towarzystwa, jakiejś odskoczni od złych myśli, zwłaszcza teraz. W nocy spać nie mogłam, wstałam dość wcześnie i chyba się zaraz za sprzątanie wezmę, żeby mieć tylko jakieś zajęcie.
Nie nadrobiłam zaległych stron, ale coś o glukozie wyczytałam mimochodem, więc jeśli któraś dzisiaj przechodzi przez te badania, to trzymam kciuki.

Starsznie mi przykro. Trzymaj się dzielnie, chociaż takie wiadomości zawsze kładą na łopatki. Nie dość, że młody chłopak to jeszcze w taki sposób. Jakoś wypadek czy chorobę chyba łatwiej sobie wytłumaczyć i "przyswoić"... Sciskam mocno.

A co do glukozy, to mój lekarz wręcz przeciwnie powiedział, żeby przez 3 dni przed badaniem jeść to co zwykle, i tylko te 8 h bez jedzenia zachować. Żeby właśnie badania były w waruknach normlanych, codziennych, a nie przy chwilowej abstytnencji cukrowej.
 
dziewczyny a takie pytanko glukozę robi się w skończonym 24 tc czy rozpoczętym.Chce iść w tą sobotę ale 24 tc skończy mi się w poniedziałek.Dwa dni różnicy to chyba nic co ??
 
mi nie mówiono w którym tygodniu. ide w piatek a może wcześniej zobacze jak to wyjdzie.
Nie wiem jak wy ale ja dzis miałam straszny koszmar ze mi moją Franie chce ktoś skrzywdzić :<
 
Witam się i ja, chociaż raczej nie będę się przez kilka najbliższych dni udzielać... Wczoraj otrzymaliśmy z mężem straszną wiadomość o śmierci naszego kolegi, przez co jakoś nie mogę dojść do siebie. Facet młody (27 lat), zawsze uśmiechnięty, towarzyski, a nikomu nie dał nigdy odczuć, że w ogóle mu przez myśl przechodzi odebranie sobie życia. Nie potrafię tego przeżyć. Jutro jedziemy do rodziny, może w sobotę odbędzie się już pogrzeb. Ogólnie potrzebuję towarzystwa, jakiejś odskoczni od złych myśli, zwłaszcza teraz. W nocy spać nie mogłam, wstałam dość wcześnie i chyba się zaraz za sprzątanie wezmę, żeby mieć tylko jakieś zajęcie.
Nie nadrobiłam zaległych stron, ale coś o glukozie wyczytałam mimochodem, więc jeśli któraś dzisiaj przechodzi przez te badania, to trzymam kciuki.
bardzo mi przykro :(
 
dziewczyny a takie pytanko glukozę robi się w skończonym 24 tc czy rozpoczętym.Chce iść w tą sobotę ale 24 tc skończy mi się w poniedziałek.Dwa dni różnicy to chyba nic co ??

u mnie lekarka powiedziała tyle, że 24-28 tydz - dwa dni różnicy jeszcze nikomu różnicy pewnie nie zrobiły.... ja pójdę jutro, w środę w przyszłym tyg mam wizytę to akurat;)

Dzieć odprowadzony do przedszkola - jej pierwszy dzień:) chodziła do żłobka, myślałam, że nie będę przeżywać a i tak się martwię czy wszystko ok.

Ania0 takie chwile nigdy nie są łatwe:(
 
reklama
Ja już moich odprowadziłam, nowy rok szkolny nowa szkoła a mi nawet nie pozwolono wejść z nimi do środka, żeby znaleźć ich nauczycieli. Wiem tylko że syn ma z Panią, a córka odwrotnie. Zapomniałam spytać czy są dziś obiady i nie wiem, czy mam iść po nich o 12 czy dopiero o 16. Więc sobie dziś pospaceruję.
W dodatku mężowi coś umysł przyćmiło i zostawił wszystkie dobre ubranka syna w Polsce i nie mam prawe nic dla niego. Muszę leżeć a garderoba pusta.
Ale chociaż sobie w miarę w nocy pospałam, tzn. przetestowałam różne poduszki i było spanie bez bólu, ale że wziełam pierwszy raz luteinę to spałam na czuwaniu bo nigdy nie wiadomo jak nowy lek będzie działał.

Czy w Polsce dają teraz witaminę D3 w 3 trymestrze? Bo dostałam wielką szklaną ampułkę do zażycia, a nigdy o czymś takim nie słyszałam.
 
Do góry