reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe mamy 2016

Oo, przypomnialyscie mi o mojej przyjaciółce poduszce. Kupiłam ją w pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona. Muszę ją odszukać i się z nią przywitać. Tylko mąż będzie nie zadowolony że się przestanę do niego przytulać ;)
 
reklama
Tadziu, a to dobre :)
Muszę mojej też nadać imię :) może Brad ;)))
Ja mam tą poduszkę kojec. Była tu już chyba o niej mowa. Nie mogę wkleić zdjęcia z aplikacji.
 
25.05. Komentarz lekarki przy badaniach: proszę postępować zgodnie z zaleceniami. Ale zaleceń nie miałam żadnych, tylko umówić się na kolejną wizytę. Zastanawiam się czy jak wszystko jest "nieliczne" albo"śladowe" to czy pakować? No i chyba doktorka zalecilaby szyba wizytę albo jakieś inne badania gdyby to było bardzo źle...?
Ja bym powtórzyła te badania. Mnie leukocyty w moczu zawsze stresują, bo po tym jak mój synek miał ZUM jak był malutki, to przez rok mu ciągle mocz badałam. Wydaje mi się, że jak są nieliczne, to nie ma co panikować. Wiem, że u Bazylka nie kazali mi się przejmować dopóki jest do 4 w polu widzenia. A nieliczne, to chyba jeszcze mniej. Co do pozostałych, to nie pomogę, bo nie wiem jak interpretować. Wiem tylko, że śluz mógł się wziąć z zanieczyszczenia próbki. Tak jak Izu pisała, pobierz ze środkowego strumienia.

Hej dziewczyny. :) Można się przyłączyć?
Jasne, witaj! :happy:

Dobra, w takim razie jutro kupię i wam wrzucę słoik:)
Póki co nie mam zachcianki na ogórki, choć przyznaję ze dwa tyg temu chodziła za mną ogórkowa. Jednak zjadłam i się okazało że to nie to.
Mi smaki się co chwilę zmieniają. Generalnie odrzucilo mnie od mięsa totalnie. Na początku jadłam tylko sery. Teraz nawet na sery patrzeć nie mogę.
Jedyne na co mam ochotę to niezdrowe jedzenie typu kebaby czy hamburgery, ale każdego dnia jest inaczej. Nigdy nie wiem co zjem jutro na śniadanie czy obiad bo to mi się zmienia jak w kalejdoskopie.
Ja też ciągle mam na coś innego ochotę. Ale głównie na tłuste i słodkie. Choć dziś chodzą za mną ziemniaki z kwaśnym mlekiem.
 
Dobra, w takim razie jutro kupię i wam wrzucę słoik:)
Póki co nie mam zachcianki na ogórki, choć przyznaję ze dwa tyg temu chodziła za mną ogórkowa. Jednak zjadłam i się okazało że to nie to.
Mi smaki się co chwilę zmieniają. Generalnie odrzucilo mnie od mięsa totalnie. Na początku jadłam tylko sery. Teraz nawet na sery patrzeć nie mogę.
Jedyne na co mam ochotę to niezdrowe jedzenie typu kebaby czy hamburgery, ale każdego dnia jest inaczej. Nigdy nie wiem co zjem jutro na śniadanie czy obiad bo to mi się zmienia jak w kalejdoskopie.

Moja córa ma na drugie Pola ;) na pierwsze nie przeszło :D

Też mam ochotę na fast fooda szczególnie mc Donalda i szczerze to sobie ze trzy razy pozwoliłam bo tylko to potrafiłam przełknąć Cheesburger mmm.. Złe nawyki żywieniowe pokutuja ;)
 
Witam nowe mamy :)

Agucha ja tez bym powtórzyła badanie. A jeśli znowu wyjdzie to samo to bym szybciutko do lekarza poszla. Na razie tak jak dziewczyny radzą. Dużo pic, cos z żurawiną przyjmowac i powinno byc lepiej.

Dopiero sie obudzilam i musze zmykać pod prysznic bo mlody do przedszkola isc musi :)



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry