reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Czesc Wam:)
Ja juz w domku a wlasciwie w lozeczku po wizycie u lekarza. opisalam krotko na wizytowym..czy ktoras z Was byla na monitoringu na oddziale przed porodem? bo ja dostalam skierowanie i mam tam wpisane ocena wydolnosci lozyska i jutro klada mnie na oddzial. Bede miala ktg, przeplywy i cos tam jeszcze.. Boże nigdy nie lezalam w szpitalu! ;) termin za dwa i pol tygodnia :O :)

@Nonkatoja gratulacje! super wiesci:)

@Luxuorius i @majka23x mi tez od rana było jakos niedobrze ... ale juz minelo:) Lux nie martw sie na pewno nie bedziesz ostatnia. Ja juz tracę nadzieje na poród przed swietami bo wszystko mnie boli a nadal nic sie nie rusza...:/ ale mie bede panikowac bo jeszcze dwa i pol tygodnia :)

@aneta_ck oby synek jak najszybciej wyzdrowial a z malautka na pewno wszystko w porzadku :) czyli szybko Ci spadaja kg..oby mi tez ta lk szybko lecialo w dol z tym ze ja juz ponad 20 na plusie :O

@joshi ja tez mam taki sen czuwany a najlepiej sie spi rano :)
Jeeej tylko 7 dni i zobaczysz swoje malenstwo zazdroszcze♡:) będziemy trzymac kciuki :)
 
Dzień dobry.
@Nonkatoja gratulacje:) nabierajcie sił:)
Wczoraj pół dnia spędziłam na dworze, chodziłam i jak nic tak nic, mała uparta, nie spieszy się do nas, dobrze jej w maminym brzuchu ;) tylko mamie trochę gorzej, nie pamiętam kiedy przespałam całą noc, jak dzisiaj mi się dobrze spało, tak mój się kręcił, nie mógł spać, łaził i mnie budził..
Coraz mniej nas, nierozpakowanych:)
 
@Luxuorius, biedna, współczuje, na pewno niedługo będzie lepiej:) Ja na jakieś wielkie bóle nie narzekam, jedynie wieczorami spory ból pachwin, pleców i krocza, ale do wytrzymania,a tak to codziennie praktycznie ból brzucha, ale ginka mówiła, że teraz już jest taki okres, że skurcze mają prawo występować, często, różne i dużo..w moim przypadku mogłoby ich być trochę więcej.. wczoraj po tym chodzeniu było więcej niż zawsze, ale przeszło i jak nic się nie dzieje tak nic.. Ale co poradzić, trzeba czekać. A już tylko 5 dni do terminu:)
 
reklama
@Luxuorius my dzis weszlismy w 39 tydzien :) matko jak to brzmi! az normalne stracha zalapalam ;) jeszcze jutro ten szpital...ale by było jak bym juz tam zostala :D wspolczuje bolu plecow:(:*

@noemi87 no to faktycznie maluszkowi dobrze u Ciebie. Ja chodze jak kaczka i zamiast spacerów wybralam dzis lozko...ale moze to by byla jakas recepta na rozruszanie Franka ;) a z tymi bolami to moja pani doktor mowi dokladnie to samo, ze to normalne teraz.:) musimy byc cierpliwe. Skurcze u mnie tez coraz czesciej i coraz mocniejsze.:)
No i Tobie juz malutko czasu do terminu zostalo:)
 
Do góry