reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny co do mojej niespodzianki to czuje synka I na nic innego nie licze. Jakos po prostu pewna jestem.

Moj gin gadal wczoraj ze na mdlosci ( mnie trzymaly od soboty jak bym kuzwa na mega kacu byla - dopiero Dzis moge funkcjonowac normalnie) teraz wplyw maja nasze hormony. Ale co I jak juz nie wnikalam. Przyjelam to jako kolejna atrakcje końcówki ciazy. Ot co.

Co do boli podwozia na tym etapie to normalka dziewczyny. Boli krocze na zewnatrz I w srodku, bola pachwiny , tylek , miednica. Cale spojenie lonowe.wszystko sie rozchodzi , rozszerza aby dzidzia miala jak sie urodzic.
Ja tez sie ledwo kulam.jeszcze jak jest rozchodzone to ok ale jak leze dluzej I trzeba przejsc sie np do kibla to istne tortury. Mam wrazenie ze wszystko tam w srodku mi sie rozeszlo I sie rozlece. Normalnie czuje jak mi kosci przeskakuja w piczce.

@Luxuorius mimo zwiekszonej Dawki magnezu dalej cie skurcze atakuja? Mysle ze magnez ci sie nie wchlania dobrze z tych tabsow. Moze zmien sobie na inne I sproboj. Nie zaszkodzi .
Mi tez sie wydaje ze ty z tym brzuchem polatasz jeszcze troche. Sam Fakt ze pierwszy termin mialas pozniej niz na swieta z tego co pamietam ok sylwestra chyba tak ?

@majka23x mnie boli wszystko od dupy az po piczke zachaczajac pachwiny.
Na bzykanie szans nie ma bo po prostu tak szeroko nawet nog nie dam rady rozlozyc [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mam uczucie takie jakbym miala zle wlozonego tampona I to wielkiego jak mortadela [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Nawet siedziec zle.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi gdzies tam te skurcze sa slabsze, choc wczoraj to ło Jezu i nie mam ich juz codziennie, mysle, ze sie jednak wchlania poniewaz gdy twardnieje brzuch i wezme lykne magnez to pomaga ;) tak pierwszy termin mam z usg na 30 grudnia a drugi na 24 grudnia :)
 
@joshi gdzies tam te skurcze sa slabsze, choc wczoraj to ło Jezu i nie mam ich juz codziennie, mysle, ze sie jednak wchlania poniewaz gdy twardnieje brzuch i wezme lykne magnez to pomaga ;) tak pierwszy termin mam z usg na 30 grudnia a drugi na 24 grudnia :)
Masakra mimo brania magnezu skurcze powinny odpuscic. Wspolczoje !
Co do boli plecow moze maly gdzies uciska nerw I temu tak boli.
Kuzwa pamietam jak gryzlam poduszke w nocy jak mnie zlapaly a moj mi syre rozmasowywal.
A z OM jak ci wychodzi termin?



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi hahahahhahhahahahhahahahhahahaha umarlam ze smiechu [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
@Luxuorius spoko, ja z I usg mam na 22, a z om niby 29. Ciekawe, moze tez bede na koniec grudnia, choc mysle, ze wczesniej sie akcja potoczy :)

Ja sie jeszcze zastanawiam czy ta brazowa wydzielina po ostatnim brutalnym badaniu to byl czop czy po prostu to normalne..
 
Jak mnie tak kłuło w pochwie to stwierdzano na wizycie 2 razy rozwarcie a trzecie skończyło sie na porodówce, podobnie z bólem krzyży.

Maja ja po wizycie przez 2 dni miałam śluz z krwią, który w końcu ponownie zrobił sie biały.
 
a ja nigdy w ciazy nie mialam sluzu ciemnego, ani po zadnym badaniu :) moze pewnie czop bede miec zabarwiony, o ile mi odejdzie :) hehe, bo to roznie
@joshi ja tez mysle, ze maly mi na nerw uciska a boli to jak diabli a magnez tak jak mowie na twardnienie brzuszka pomaga, ale na nozki to juz tak nie bardzo :( z OM wychodzi teraz na 24 wedlug lekarki :)
@Ola0303 no ja czuje, ze Wy wszystkie juz po bedziecie a ja bede sie produkowac by urodzic :)
@majka23x mowisz, ze czujesz, ze szybko Ci pojdzie? :)
 
Ostatnia edycja:
@Lux ja też wcześniej po badaniach nie miałam takiego śluzu, wydaje mi się, że na tej ostatniej wizycie lekarz jakos tak "dokładniej" chciał sprawdzić stan szyjki i stąd takie zabarwienie.
A Twoja kazała brac Ci jeszcze ten magnez ? Terminy mamy zbliżone, a u mnie już kategorycznie kazal odstawic, żeby nie blokować skurczy.
 
reklama
Do góry