reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@joshi no to masz full relax, nic tylko korzystac, bo juz niedlugo nie pospisz. Ja tez korzystam na maxa :)

@aneta_ck super, ze mala ladnie przybiera i oby nie zarazila sie od brata, ale fakt, ze calkiem odilozowac nie mozesz, bo na pewno mu bedzie przykro :(

U mnie noc ok, za to od 6 mam takie mdlosci, ze myslalam, ze juz kilka razy do toalety pobiegne, na szczescie jeszcze nie. Podnioslam sobie poduszki i spalam prawie na siedzaco do 10. Teraz pije goraca herbate, moze jakims cudem przejdzie i wlasnie mnie pogonilo na druga sprawe do toalety po przepowiadaczach :(
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych Mamuś
! Cieszcie się swoimi Malenstwami [emoji5]

@Grama80 ja nie budzilam i nie budzę na karmienie bo to po prostu niemożliwe. Mojej córki nie obudzi nic, nie ma takiej siły. Sama wstaje co 2-3h w dzień. W nocy potrafi przespać 5h ciągiem.

@joshi nie mogę się doczekać Twojej cesarki i Kinder niespodzianki już. Póki możesz to odpoczywaj [emoji4]

My dzisiaj idziemy na pierwszy spacer na 30 min. Ciekawe jak to będzie. Ogólnie radzimy sobie super, cycamy się ciągle, chyba jakiś kryzys Mała ma bo od 2dni tylko wisi na cycu. Spokojna dalej. w czwartek mamy pierwsza wizytę u lekarza. Nie wiem zupełnie jak ogarnąć szczepienia. Nie umiem podjąć decyzji.

Dziewczyny co mam zrobić jeśli Małej się bardzo ulewa? Mam wrażenie że zwraca minimum połowę tego co zje...
@elifit i @Antiope co u Was?



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witajcie mamusie. Mój leniuszek może nie zdążył na Mikołajki, ale był blisko. Urodził się dziś o godz. 2:45. 3510g 56cm sn. Ja szczęśliwa, ale obolala i zmęczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje kochana !!!
Twoj leniuszek wiedzial co robi [emoji23]
Po co mial sie wstrzeliwac na mikolaja. Tak bedzie zgarnial prezenty dzien po dniu [emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]
A jak by bylo na mikolaja to kto wie moze by konczylo sie jednym prezentem z okazji dwoch okazji [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry