reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@majka23x no widziss wszystko jest w porzadku:) niech malutka rosnie jeszcze w brzuszku u Ciebie :)

@joshi czekamy na opis wizyty:)

@elifit mam nadzieje ze migrena minela :)

@2411magdalenka wirus grypy zoladkowej jest okropny wiem cos o tym i oby jak najszybciej Wam przeszło.:*

@xXxIzuLQaxXx Boziuuu jakie slodkosci ♡:)

@sancia880 jeszcze teraz tylko Ci stresu brakuje...co za lekarze..masakra! trzymam kciuki! nie martw sie bedzie dobrze.
 
@majka23x no widziss wszystko jest w porzadku:) niech malutka rosnie jeszcze w brzuszku u Ciebie :)

@joshi czekamy na opis wizyty:)

@elifit mam nadzieje ze migrena minela :)

@2411magdalenka wirus grypy zoladkowej jest okropny wiem cos o tym i oby jak najszybciej Wam przeszło.:*

@xXxIzuLQaxXx Boziuuu jakie slodkosci ♡:)

@sancia880 jeszcze teraz tylko Ci stresu brakuje...co za lekarze..masakra! trzymam kciuki! nie martw sie bedzie dobrze.
Wydaje mi sie że chyba chodzi raczej o fakt że dużo kobiet do operacji zabiegów itd... Ja nie wiem co mam robić :/. Przecież równie dobrze poród drugi niby siłami natury może też skończyć się cc. Jakoś pacjentka ordynatora z tego samego powodu miała cc pierwsze co ja i dziś urodziła cc trzecie dziecko ...


Napisane na 5051X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem tak wiec jestem kinder niespodzianka dalej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] .ni cholery sie nie chce pokazac. Coz poznam plec dziecka 14 grudnia .o 7 rano mamy sie stawic z Jarkiem w szpitalu o 8 idziemy na blok operacyjny. Dzidzia z 2500g podskoczyla do 2900 .takze jest dobrze. Mamy jeszcze tydzien czasu zeby cos podrosla I wyciagamy ja [emoji41] .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to bedziesz miala niezla niespodzianke @joshi :) he he ;) juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke :D

@Luxuorius na pewno dojdzie:) a jakie to lozeczko? Bo ja tak dlugo marudzilam o bialym lozeczku i w koncu mamy biale ;) juz nawet z posciela w srodku♡:D

Mam do Was pytanie. Czy mialyscie kiedys tak ze Wam cos strzelalo tam w dole. Na pewno to nie jelita. Jakby takie strzelanie chrzastek albo jakby male baloniki pekaly. ja juz mialam tak kilka razy i ostatnio coraz czesciej:)
Poza tym taki mam bol w pachwinach i biodrach jakby mnie rozerwac chcialo :/ dobrze ze jutro wizyta
 
Uff nadrobilam;)
Leoś juz ze mna, staram się go skumać i ogarnąc, oczywiscie świeżo po zmianie pieluchy zrobił takiego kupala, ze szlo go łopata zgarniac...
Slabo sie karmimy troche, ale nie panikuje, licze ze jutro, pojutrze cos sie ruszy. Przystawiam go, ale tylko czasami zalapie o co chodzi, z glodu robi sceny wiec troche dolewam mu strzykawka sztucznego... mam nadzieje, ze zalapie o co chodzi:)

Trzymam kciuki za reszte naszej bandy...
i szczerze.... planowałam 3-4 synów.... od wczoraj nic takiego nie wchodzi w gre;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie dziewczyny ze moja corka jest na prawde grzeczna malo placze i duzo spi ale mimo tego padam na pysk. Cycamy sie czesto i gesto i dlugo. Potrafi jesc 1.5 h czasami 2. To samo w nocy. Ostatnio zasypiam przy karmieniu i spimy w 4. Ale przez te pobudki w nocy zaczynam majaczyc:D nie wiem co gadam. Do tego czesto katmie syna w foteliku a mala piersia. Czasami jeszcze rozmawiam przez Skype z mama :D tesciowa sprzata i prasuje i odbiera synka. Jezuuuuu jak ja to ogarnr jak ona pojedzie to ja nie wiem. Boje sie :D

@joshi biedna jestes z ta nirpewnoscia ;) ale juz niedlugo bedziesz miala malenstwo na rękach i sie dowies:) ciesze sie ze z dzidziusiem wszystki dobrze i ładnie przybiera. Pamietaj zeby z tel sie nie rozstawac 14 bo my tu wszystkie czekamy.

@elifit mam nadzieje ze przeszedl bol glowy i juz ok i wszyscy zdrowi. Nie mam czasu na messenger wejsc wiec daj znac co u Ciebie i jak akcja idzie

@majka23x dobrze ze lekarz Cie uspokoil. Moze na prawde warto jechac rodzic dalej ale miec lepszych lekarzy obok. Dobrze ze z dzidizusiem wszystko ok i lozysko daje rade.

@sancia spokojnie. Sluchaj tylko swojege lekarza a reszte olej. Skoro zdecydowalas sie na cc to chyba wiesz dlaczego i wszystki o przebiegu operacji. Ja jestem za sn ale kazda z nas ma prawo do wyboru i juz.

@2411magdalenka zdrowka dla Was. Pech ze przed samym porodem taki wirus Was dopadł.

@xXxIzuLQaxXx masz slicznego synka. Bedzie wszystko dobrze. Za to trzymamy kciuki. Napisz o co chodzi z tym wczesniactwem u Was. Co jest nie tak ze polozna tak reaguje?

My dzis byliśmy z synkiem.na kontroli u osteopaty i wszystko dobrze. Nie ma juz tej blokady na szyjce. Przy okazji poprosilismy zeby zbadak Rozalie i u niej na szczescie nie ma tego kiss syndrom. Wszystko dobrze.

Wczoraj była położna i malutka ma juz prawie 3800 czyli przybiera 500 g tygodniowo. Wynik super i w 3 tyg mamy prawie 1200 g do przodu :D zaczynalismy po szpitalu z wagi 2640 wiec jest powód do dumy :D

Jeszcze raz gratulacje dla mam. Napracowalyscie sie dziewczyny ale nakwazniejsze ze macie maluchy przy sobie. Buziaki dla wszystkich

@Antiope jak u Ciebie?


km5s8u69dm9dsszh.png
 
@Antiope coś cicho. Może co ją wzięło.

@aneta_ck u mnie spokój. Marne przepowiadacze co 15min. Doula mówi że macica po cc inaczej się rozgrzewa i żeby dać jej czas. To daję ;)

@majka23x super wieści. Cieszę się bardzo :)

@Krasnal77 za dwa lata będziesz myśleć o kolejnym synu a nie teraz ;)

Lux poka łóżeczko jak przyjdzie

Ola wiązadła? Migrena wróciła niestety :(
♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Do góry