reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam kobitki:))

Znow wracam z pytaniem[emoji15]
Moj maly rusza sie glównie jak go zaczepie, odpowiada kopniakiem praktycznie od razu, ale tak sam z siebie to mocno leniwy jest... nie wiem czy się martwić....:-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw sie, najwidoczniej ma taki dzien. Jesli odpowiada na zaczepki i czujesz, ze sie rusza to wg mnie nie ma co sie zamartwiac. Gdyby np przestal i nie reagowal, albo ruszal sie az za bardzo, albo totalnie zmienil swoje standardowe pory dnia, na buszowanie - to bym podjechala na ktg :) Jasiek tez tak ma - jeden dzien rusza sie wiecej, drugiego znow jest spokojniejszy.
Dodatkowo polozna mi zawsze radzi, jesli Maly sie nie rusza lub slabiutko - wypic dwie szklanki zimnego napoju ( takiego z lodowki) , zagryzc jakims batonikiem i sie polozyc, wyciszyc. Powinno to malca rozruszac.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
@Krasnal77 mój też dzisiaj ma lenia, może pogoda, ciśnienie etc. A może po prostu nie mają ochoty na buszowanie. Ja sprawdzam tylko co jakiś czas czy się rusza. Jesli nie wyczuje żadnego ruchu przez dłuższy czas, to popedze na IP.

@majka23x dla własnego spokoju poszlabym do innego lekarza, tym bardziej jak nie masz zaufania do obecnego. Uspokoisz się :)
 
@k8sad co niee? Haha[emoji28] niee no nie ma katastrofy ale wczorajsza biegunka albo od braxtonow albo od nie wiem czego. Syn mi potem w nocy wymiotowal. Na szczęście teraz lepiej się czuje.

Coś tam u mnie się dzieje ale to bardziej przygotowanie do porodu niż sam poród. Coś mnie w krzyżu zaczyna boleć. . Pachwiny to mnie tak bolą że głowa mała. Właśnie klecze na kolanach w rozkroku oparta o łóżko bo tylko tak.mi wygodnie.

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Mnie właśnie zaczelo boleć biodro tak jakby skurczowo... raz boli za chwilę puszcza.
I nareszcie myślałam że coś się dzieje ale chyba odpuściło.... :/
Choć wole chyba w tyg rodzic bo tu jest taka olewka w weekend że nawet ktg ciężko było dobrze podlaczyc Pani położnej... ale nic. Bawimy się dalej!
 
@Jadwiga orłowska to jest akurat pediatra, której ufam jak żadnemu innemu pediatrze. Wszyscy na osiedlu do niej chodzą jak jest coś problematycznego, bo wszyscy wiedzą, że jest najlepsza. Ona ma duże doświadczenie, bo leczyła jeszcze mnie jako dziecko. To ona wypatrzyła u mojego małego pewne problemy na które nikt nawet wcześniej nie zwrócił uwagi. Ufam jej absolutnie, więc jak mi każe podawać ten antybiotyk a nie inny, to podaję.

@Gramma ja jak najbardziej wierzę. Kiedy byliśmy tam poprzednio byłam w połogu, niecałe 2 tygodnie po porodzie i nie było mowy, żeby mnie ktoś zastąpił poza D, a on miał wtedy akurat gorący okres w pracy i nie mógł, więc pomimo, że mój organizm nie był jeszcze całkowicie sprawny, to spędzałam na tym fotelu całe noce i dnie. W dzień na 2-3 godziny zastępowała mnie teściowa, żebym mogła podjechać do domu wziąć prysznic, czy zdrzemnąć się w łóżku. Mojej mamy akurat nie było, bo była u mojej siostry w odwiedzinach, więc nawet jej nie mówiliśmy, że mały w szpitalu, żeby jej niepotrzebnie nie martwić, bo i tak by nic nie poradziła i nie pomogła.

@elifit widzę, że u Ciebie też chorobowo w okresie okołoporodowym. Też sobie te choroby czas wybrały. Zdrowia dla synka. Mam nadzieję, że się jednak nie zarazisz
@xXxIzuLQaxXx super, że wychodzicie i stan małego się poprawił
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i dołączam do grudnióweczek. ;)

Niby mam termin na 28.12 ale chyba zacznie się wcześniej. Od 33 tyg skurcze, w czwartek co 5 minut i skończyło się szpitalem. Dzisiaj zaczął wypadać mi czop przezroczysty, chyba coś ginekolog podczas dzisiejszego badania naruszył... ;/ Rozwarcie 1 cm, szyjka 1,5 cm, mam nadzieję dotrwać do wtorku, bo maluch wtedy nie będzie już wcześniaczkiem.
 
reklama
Do góry