reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

@mojeboje no właśnie mój mały kaszlał i kaszlał. Na ogół pomagały same nebulizacje, a tu nic. No i sie okazało, że ma to zapalenie oskrzeli.
Ja mam nadzieję, że jednak urodzę w tym tygodniu, bo w poniedziałek wypadałoby zrobić kolejne ktg, a przez chorobę małego to jakoś ciężko byłoby to ogarnąć organizacyjnie. Najgorsze, że jutro znowu trzeba do lekarza przez tą reakcję alergiczną na antybiotyk, bo raczej chyba mu już nie powinnam tego antybiotyku podawać.

@elifit no to razem trzymamy kciuki za poród przed poniedziałkiem
 
reklama
@Antiope zdrowka dla malego! Powiem Ci, ze tez jestem pod wrazeniem tego, jaki to fenomen z ludzkim organizmem! Po prostu czasem to az nie do pojecia, np. do jakiego wysilku jestesmy zdolni podczas wyrzutu adrenaliny.
@elifit ja tez chcialam jutro wykorzystac mojego na maxa i w dodatku chcialam zrobic romantyczna kolacje, bo stwierdzilam, ze bardzo nam tego brakuje, tym bardziej po ostatnich sprzeczkach, a i moze to ostatnia mozliwosc przed narodzinami, a tu dupa blada :)
 
Hej dziewczyny, dzisiaj troszkę słaba noc za mna. Przy każdym twardnieniu brzucha czulam takie delikatne Pobolewanie jak na okres, ale naprawdę delikatne więc nie przejmując się tym spalam dalej i nie zwracalam na to uwagi. Rano poszl. am siusiu i na papierze zobaczyłam rozowy sluz z kropla krwi, po 15 min poszlam znowu i sluz byl już bialy przezroczysty Ale też z kropelka krwi. Przed chwila znowu byłam i nic :/ brzuch raz na jakis czas zaboli Ale naprawdę delikatnie i na krótko.... maz oddelegowany do pracy, Umylam sobie wlosy na wszelki wypadek i chyba się jeszcze przespie :) mogłoby się cos rozkrecic bo to czekanie jest dobijajace. To dobranoc dziewczynki...
 
I że tak się spytam debilsko...
Po co? to się robi noworodkowi
Żeby nie zalegały resztki mleczka, zmniejsza to ryzyko próchnicy w późniejszym etapie. To jest taka silikonowa szczoteczka, dla takiego smyka wręcz jest ten masaż przyjemny :) zwlaszcza gdy zaczynają rosnąć ząbki

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde a ja się boję tych plesniawek, bo mam ciągle nawracające te infekcje grzybicze, po każdej kuracji lekami wraca :( no i jest duże prawdopodobieństwo, że Mała jakoś to przejmie :(
Oj nie martw sie, kupisz w aptece tako specygik na plesniawke i bedziesz smarowala jezyczek, i raz dwa i bedzie po plesniawkach :) malo które dziecko tego nie ma..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odrzucilam synka do przedszkola i wlasnie podłączyłam ssaka do cyca bo na 50 min zostala z babcia i taaaaaka glodna jest :D a 5 min przed wyjsciem byla karmiona.

Jesli chodzi o szczoteczke na palec to jeszcze nie kupilam. Mala ma czysto w buzi nie dokarmiam mm a moje mleko jej nie zaszkodzi ;) bede od 1 zabka myla. Tak jak synkowi. Powinno byc ok .




km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj troszkę słaba noc za mna. Przy każdym twardnieniu brzucha czulam takie delikatne Pobolewanie jak na okres, ale naprawdę delikatne więc nie przejmując się tym spalam dalej i nie zwracalam na to uwagi. Rano poszl. am siusiu i na papierze zobaczyłam rozowy sluz z kropla krwi, po 15 min poszlam znowu i sluz byl już bialy przezroczysty Ale też z kropelka krwi. Przed chwila znowu byłam i nic :/ brzuch raz na jakis czas zaboli Ale naprawdę delikatnie i na krótko.... maz oddelegowany do pracy, Umylam sobie wlosy na wszelki wypadek i chyba się jeszcze przespie :) mogłoby się cos rozkrecic bo to czekanie jest dobijajace. To dobranoc dziewczynki...
mnie wczoraj bolal brzuch jak na @, ale to po sprzataniu wiec sie chyba nie liczy...dawaj znac jak tylko zacznie sie cos dziac ;)
 
Do góry