reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@ana ana tak probowalam z rycyna 2 lyzki. dzis sie wstrzymuje bo jutro maz musi wyjechac 160 km za miasto wiec dobrze by bylo nie popasc na jego poldniowa nieobecnosc.
@Ola0303 Nawet mnie nie przeciscilo po tej rycynie:)
@elifit juz 2 razy myslalam o tym zeby zrobic to tiramisu. W sobote rano chyba sie wreszcie zbiore.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
Kurde a ja się boję tych plesniawek, bo mam ciągle nawracające te infekcje grzybicze, po każdej kuracji lekami wraca :( no i jest duże prawdopodobieństwo, że Mała jakoś to przejmie :(
 
@Antiope zdrówka dla synka, oby szybko mu się poprawiło. Może faktycznie poród będzie dopiero jak dojdzie do siebie? Moja córka co prawda tylko przeziębiona, ale biorąc pod uwagę że do tej pory wszystkie przeziebienia kończyły się u niej w 2-3 dni a ona ma nos zatkany już z tydzień, to też nietypowa sytuacja.
 
@ana ana - trzymam meza na krotkiej smyczy:) z drugiej strony taki nagly i szybki porod to moglabym nawet bez meza przezyc. serio! ja przewiduje 10-12 godz...

ps. tak tu sie ladnie i przejrzyscie zrobilo ze az smiem cie poprosic zeby nie pisala posta pod postem tylko wykorzystaj edycje. yyy nie morduj mnie za ta prosbe:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Zdrówka dla chorych dzieciaczków. Moja Zu też wciąż katarzy, teraz takie zielone glutki.

@ana ana nie zamartwiaj się na zapas.

Lilka dziś aktywna i wciąż czuję parcie na pęcherz i szyjkę. Obniża się. Ahh niech się zacznie przed poniedziałkiem pliiis
A tymczasem idę wykorzystać męża. Jeszcze ma trzy wieczory laby :) .

Dobranoc

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Do góry