reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

No i stało się. Popełniłam tiramisu według @joshi [emoji513] [emoji14] [emoji13]

Edit. Haha :D dziewczyny szczotkę do włosów wyparzyłam bo mam po swoich dzieciach, tak samo szczoteczkę silikonową. Spokojnie dokupicie szczoteczkę potem i świat nie runie ;) a tak dziąsła warto masować od początku.

Jak tu teraz pięknie na tym forum. [emoji8] . Majka tak tak to twoja zasługa [emoji8] .
♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Tuiles ja tez jestem zacofana ale dobrze ze sie juz dowiedzialysmy o co chodzi ;)

@Nonkatoja ja tez uwielbiam lumpki i sporo rzeczy dla Frania mam wlasnie tam zakupionych :) wiadomo ze do szpitala mam nowe rzeczy ale na potem mam mieszane ;)

@MyDream masz racje...mozemy stawac na głowie i probowac wszystkiego a nasze dzieciaczki i tak same zdecyduja kiedy wyjsc. Chociaz nie raz slyszy sie o skutecznosci tych metod. Ja namawiam Frania zeby niedlugo wyszedl moze poslucha mamusi :)

@elifit o matko tiramisu....ale bym zjadla! a na forum faktycznie zrobiło sie super i czytelnie :D

Lece sprzatac dalej;) a moja siostra ktora miala mi pomagac obija sie bardziej ode mnie..heh.
 
Jadwiga twarda kobitka jestes :) ja sie opisalam na wizytowym. O szczoteczce tez nie mialam pojecia, ze cos takiego w ogole istnieje :o
 
reklama
@xXxIzuLQaxXx Trzymam kciuki.

@Luxuorius dobrze, że Tomek będzie bliżej

@majka23x, Tuiles
Spokojnie, można już od początku, ale ja raczej nie zamierzam. Ważne, żeby zacząć używać jak zacznie się ząbkowanie.

@Jadwiga orłowska Kurcze, nieźle uparte to Twoje maleństwo.

Do mnie dziś dzwoniła moja położna, żeby zapytać jak sytuacja u mnie i czy coś się szykuje i zaprosić mnie na warsztaty chustonoszenia dziś. Niestety odmówiłam jej, bo nie dałabym rady organizacyjnie i mówię, że młody chory. Powiedziała, żebym mu bańki postawiła. Poza tym powiedziała, że często bywa tak, że psychika kobiety wstrzymuje poród, kiedy starsze dziecko jest chore do czasu aż wyzdrowieje. To naprawdę niesamowite jak działa nasza podświadomość.
Stwierdziłam, że z tymi bańkami spróbuję, jeśli po dzisiejszej kontroli okaże się, że dalej jest stan zapalny na oskrzelach. No i niestety; pomimo antybiotyku oskrzela dalej zajęte. Pani dobtor zmieniła nam antybiotyk i mamy go zażywać przez kolejne 5 dni, a potem kontrola. No i podałam młodemu ten antybiotyk i zrobiłam bańki. No i teraz się martwię, bo nie dość, że na twarzy wyszła młodemu wysypka (w ulotce była wymieniona jako jeden ze skutków ubocznych), to jeszcze młody ma temperaturę obniżoną do 36 stopni. Nie wiem czy powinnam się martwić. No normalnie nie było gorszego momentu na chorobę. Mój młody do tej pory, czyli przez 3 lata miał tylko 2 razy antybiotyk i trzeci musi akurat teraz i to jeszcze z jakimiś dodatkowymi atrakcjami. :-( :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry