reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@Tuiles lece wlasnie do sklepu i dzis bedzie tiramisu. obiecuje! tylko nagly porod moze mnie powstrzymac:)))

@Majka... no mi tez ciagle slinka leci na te paczki..ale chyba jest prosty sposob zeby znikly - wystarczy wstawic tu kolejne zdjecie. moze jabluszko?;)))
1480675867-1d1mld.jpeg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
A ja Cię gonię ;) my czekamy do środy. Wiesz już co zrobisz, gdy Ci się zwolnienie skończy? Stawiasz się do ginekologa po skierowanie do szpitala czy czekasz aż akcja się sama rozwinie?

A ja do piątku czekam. Całą ciążę myślałam, że na Mikołajki to już spokojnie mała będzie w domu a tu może jej w ogóle jeszcze nie być na świecie.
 
@mojeboje u mnie ma sie zjawic bratowa i moja mama po pracy pomoc Tomkowi :) zeby nie bylo, nie narzucaly sie, sama poprosilam i po porodzie tez tu beda :) ale sie ciesze!!!!
@lenam77 jak ja czekam na Twoj porod, doczekac sie nie moge!!!!!!
@Grama80 mam caly worek jablek plus skrzynke i jem jem i jem, sa pyszne :)
 
Ech... ja dokładnie tak samo podchodziłam do sprawy. Teraz tracę resztki nadziei, bo nawet skurcze mnie żadne nie łapią. Brzuch nie twardnieje, nie boli, nie ciągnie - nic! A dla nas każdy dzień jest na wagę złota, bo wciąż myślimy nad świętami... chcielibyśmy jechać do rodziny, ale jeśli przenoszę Malutką, to obawy o dłuższą podróż będą jeszcze większe. No i wizja wywoływania porodu mnie przeraża jak nic innego chyba.
Zaczynają mnie też stresować pytania o to kiedy rodzę, albo komentarze, że wszystko jest gotowe, a Zośki jeszcze nie ma... jakby takie gadanie miało mi wyczarować poród na zawołanie :p już nie wiem co mam odpowiadać na takie teksty. Ech, dzisiaj mam chyba marudny dzień, wybaczcie.
 
@anio0 stawiam się do szpitala bo mój gin prowadzący chce.mnie ciąć. Zwolnienia nie wystawi. A i ja muszę mieć poczucie bezpieczeństwa po ostatnim ktg. Ale chyba w poniedziałek wypije rycyne...zobaczymy

@mojeboje to co olałaś planowane cc i czekasz na akcje? Zuch z ciebie :)
♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Do góry