reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@Grama80 podziwiam za to chodzenie po galerii bo ja nie mam w ogole na nic sil..a jak juz cos zrobie to musze odpoczywac;) he he :) ostatnio wzielam ciepla kapiel i myslalam ze wylece na porodowke...ha ha :)ale jednak nie :p o olejku rycynowym i naparze z lisci malin slyszalam ale czy jest to bezpieczne...mnie czysci bez tego..;)

@mojeboje zycze szybkiego powrotu do zdrowka :* a moj Franio walczy najbardziej nad ranem i mnie budzi chociaz on caly czas jesylt ruchliwy ;) mam nadzieje ze nie da mi popalic po porodzie ;)

@lenam77 mi waga tez nie spadla tzn okaze sie jutro, ale pewnie nie..;) mam tylko nadzieje ze nie poszla w gore :);)
 
reklama
@elifit no nie mów, że nawet szczotkę do włosów trzeba wyparzyc! Nie no jak tak to ja też jestem niegotowa na Hanke! [emoji1][emoji1][emoji1] a szczoteczkę na palec od jakiego miesiąca się używa??? Nie od pierwszego ząbka dopiero?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Od pierwszych dni sie używa:)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem wiem dziewczynki, ze to sprawa genetyki, ale wiecie tonacy brzytwy sie chwyta :) takze trzeba radzic sobie tak jak mozna, skoro genetyka nawalila :) ja wlasnie pod drzwiami gina i standardowe opoznienie.
@Grun no wczesnie Ci kazali jechac, ogolnie lekarze sie boja i pchaja do Matki Polki, bo wiedza, ze tam maja sprzet itp. A co do czystosci na forum to chyba zasluga nas wszystkich, ale o wieeele czytelniej sie zrobilo :)
 
Nie wpadlam na to by wyparzac szczotke do wlosow maluszka, powaznie tak nalezy zrobic? Mam nowa z opakowania wyjeta....
Zgaga zarabista, dziec aktywny, musze isc klaki umyc, ale len wygrywa po tym sprzataniu...jeszcze na dworze ulewa na calego...
@lenam77 podoba mi sie Twoj suwaczek :D bardzo :D
 
@ Ola rycyny też chyba bym się bała, ale herbata z lisci malin nie ma chyba aż takich właściwości przeczyszczających jak rycyna ? Ostatnio jak czytalam o niej to polecana jest już nawet od 32-34tc i nie tyle co przyspiesza termin porodu, co usprawnia jego przebieg. Ja już mam zakupiona tylko ciągle nie mogę zebrać się do zaparzenia :)

@Lux ja też raczej szczotki wyparzac nie będę, to jest naturalne włosie i jest jakiś specjalny sposób jego czyszczenia, nie wiem czy np wrzątek mógłby jakoś na nią zle wpłynąć ?
 
@Tuiles ja tez :D nie pomyslalam, ze od pierwszego dnia powinno sie dziasla masowac i nie mam takowej szczoteczki ;-)

Jesli chodzi o napar z lisci malin to pije regularnie 2 razy dziennie od bodajze 3 tygodni, od paru dni dodalam wiesiolek, uprawiam 4s i jeszcze bawie sie brodawkami - jak widac dalej w dwupaku [emoji14] moim zdaniem mozna cudowac, ale jesli dziec nie gotowy to nic go nie wygoni. Rycyny sie boje. Jutro wizytuje i zobacze co lekarz powie/zasugeruje i na jakim dokladnie etapie jestesmy...

Co do rozstepow - tak jak juz dziewczyny pisaly - bio oil :) Stosuje na zmiane z olejem kokosowym i poki co jest dobrze. Mialam rozstepy przed ciaza na posladkach i rzeczywiscie bardzo ladnie je wybielil i ujednolicil koloryt.



Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
@Ola0303 Tak, to będzie moje pierwsze KTG. Jakoś się nie przejmuję, bo dobrze czuję ruchy malucha, więc zakładam, że u Oskara wszystko w porządku[emoji6]

Ja też stosuję 4S właściwie to 3S, bo po schodach nie chodzę[emoji14] + liście malin i wiesiołek. Nic nie działa na mojego uparciucha. No trudno, czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń [emoji6]

Kurde, miałam już nie kupować ubranek, ale jak byłam na spacerze wlazłam do lumpa i musiałam kupić kombinezon i pajaca. Niegrzeczna grudniowa mama[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry